Išskirtinių papuošalų kūrėją Nataliją Martinavičienę su gimtadieniu sveikino garsūs bičiuliai

Natalijos Martinavičienės gimtadienio svečiai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio popietę išskirtinių papuošalų „Natali de Lyrik“ kūrėja Natalija Martinavičienė paminėjo savo gimtadienį. Jai šeštadienį suėjo 39-eri.

Pasveikinti kūrėjos saulėtą savaitgalio popietę į vieną iš sostinės senamiesčio viešbučių rinkosi artimiausi jos draugai ir bičiuliai.Tarp jų – vyras Sigitas Martinavičius, Asta Valentaitė, Mantas Petruškevičius, Vaida Klizaitė-Jasaitienė, Sergejus Troščenkovas ir daugelis kitų.

Natalija Martinavičienė / Asmeninio albumo nuotr.

Vakarėlis prasidėjo vėlyvais pusryčiais. Tuomet susirinkę svečiai pasimėgavo gardžiais patiekalais, o vėliau persikėlė į kiemelį, kur galėjo pasidžiaugti šiltu pavasarišku oru ir pratęsti gimtadienio linksmybes.

Natalija Martinavičienė / Asmeninio albumo nuotr.

Šis gimtadienis N.Martinavičienei kiek kitoks, nei įprastai. Dažniausiai savo asmeninius Naujuosius metus ji sutinka keliaudama, kokioje nors užsienio šalyje.

Tačiau šiemet, sako, norėjusi šventę paminėti kiek ramiau, todėl nusprendė suorganizuoti susibūrimą artimiausių žmonių rate.

„Stengiuosi nesureikšminti, nors gimtadienius reikia švęsti. Man labai patiko vienas palinkėjimas, kai vienas draugas pasakė, jog žmogui gimtadienis yra pati didžiausia šventė. Didesnė nei Kalėdos ar Velykos. Šiemet tuo patikėjau iš naujo“, – Žmonės.lt kalbėjo N.Martinavičienė.

Natalija Martinavičienė / Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant to, kad gimtadienio dieną ji sutiko Lietuvoje, papuošalų kūrėja jau dėliojasi planus apie būsimą kelionę. Ji netrukus turėtų pakelti sparnus į Kanus, kur vyks darbo reikalais.

Ateinančiais metais N.Martinavičienė sau linki kuo daugiau pozityvumo ir drąsos svajoti. Nes, esą, jei ko nors tikrai nori, jei nebijau svajoti – tos svajonės būtinai išsipildo.

Skaitykite daugiau