Išskirtinių gebėjimų atlikėja Liucė pristato savo pirmą režisūrinį darbą „Dalink mane perpus“

Liucės vaizdo klipo „Dalink mane perpus“ akimirka
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-08-19 12:51
Liucė – ypatinga atlikėja, patraukusi daugelio klausytojų dėmesį savo kūryba, kurioje pinasi švelni melodija ir tvirtas žodis. Jos dainos internete jau perklausytos daugiau nei 300 tūkst. kartų. Dabar Liucė pristato savo pirmąjį režisūrinį debiutą ir taip pat kviečia į papildomą solinį koncertą, nes į pirmąjį bilietų neliko vos per kelias dienas. Kas ši atlikėja?

Liucė yra jauna 21-erių metų atlikėja, ieškanti įkvėpimo folklore, džiaze bei poezijoje. Jos muzika išsiskiria jautrumu, švelnumu ir drąsa nebijoti būti pažeidžiamam. Būdama daugelio nacionalinių muzikinių konkursų laureatė, ji tvirtai žengia kaip solo atlikėja.

„Muzika man yra apie žmogiškumą – kai ji tikra ir gili, kūnas pašiurpsta ir oras tampa gaivesnis. Ir kartais tam tereikia tik balso ir kelių skambančių stygų“, – dalinasi Liucė. 

Liucės vaizdo klipo „Dalink mane perpus“ akimirka
Liucės vaizdo klipo „Dalink mane perpus“ akimirka

Jaunoji atlikėja pristato savo režisūrinį debiutą – muzikinį klipą dainai „Dalink mane perpus“, kuri jau spėjo atrasti svarbią vietą klausytojų širdyse. „Šią klipo viziją sapnavau jau seniai“, – sako Liucė.

Kinematografiškas klipas, kupinas metaforiškų kadrų, suteikia Liucės dainai dar daugiau naujų prasmių.

„Ši daina tarsi pasipriešinimas dažnai mus supančiai individualizmo kultūrai. Dalinimasis savęs su kitais suteikia kiekvienam žingsniui daugiau prasmės. Taip pat jaučiu, kaip tai mane pačią daro gyvesne – jaučiuosi gyvenanti plačiau ir daugiau. Jei išdalinsiu save „į tūkstančius kitų veidų“, gal tada išnykimas taps nebe toks baisus?“ – klausia Liucė.

Liucės vaizdo klipo „Dalink mane perpus“ akimirka
Liucės vaizdo klipo „Dalink mane perpus“ akimirka

Rugpjūčio 29-ąją Liucė kviečia į savo solinį koncertą pačiame Vilniaus centre, baro „Salionas“ kiemelyje, dar žinomam kaip Rašytojų sąjungos kiemelis. Į pirmąjį koncertą, rugpjūčio 26-ąją visi bilietai jau išparduoti, todėl Liucė skelbia papildomą pasirodymą.

„Pasirinkau šią vietą, nes ji atvira, erdvi, tačiau kartu ir labai asmeniška – visgi muzikoje tai man ir yra svarbiausia“, – sako atlikėja.

Šiame koncerte prie Liucės prisijungs styginiai, pučiamieji, o pats kiemelis bus išpuoštas taip, kaip dar nėra buvę.

„Dvelkiančius ramuma, padrąsinančius ir betarpiškus – tokius koncertus noriu dovanoti klausytojams. Tikiu, kad muzika gydo, išlaisvina ir tampa tvirčiausia žeme po drebančiomis kojomis. Šiame koncerte noriu su jumis pajusti tą tikriausią žmogiškumą, kai žmonės, esantys šalia, tampa dar artimesni“, – dalinasi Liucė.

Liucės dainos „Dalink mane perpus“ vaizdo klipas:

Naujausi straipsniai