Išskirtinis Salvadoro Sobralio interviu: „Mes, išgyvenę transplantaciją, turime savo paslaptį“

ŽURNALAS TELEFONE
Salvadoras Sobralis / Warner Music Group nuotrauka
Autorius: GRYTĖ LIANDZBERGIENĖ
Publikuota: 2021-06-13 11:23
Nuo 2017-ųjų, kai jį pamatėme pirmą kartą, Salvadoras Sobralis (31) šiek tiek pasikeitė. Naujas požiūris į garso skambesį. Naujas įvaizdis. Nauja širdis. Tiksliau – naujas tik kūno organas, perpumpuojantis kraują, bet dainininko nuoširdumas, jausmas, kuriuo dalijasi su publika, liko toks pats. Gegužę Salvadoras išleido naują albumą „bpm“, šiemet ketina atvykti ir į Lietuvą.

„Gyvename pasaulyje, kuriame muzika vartojama kaip greitasis maistas. Mano pergalė – muzikos pergalė“, – 2017-aisiais tapęs „Eurovizijos“ nugalėtoju pareiškė Sobralis. Liaunutis ilgaplaukis portugalas, dainuojantis ne tiek balsu, kiek širdimi, lengvai pasiekė dar vieną rekordą: tapo daugiausia žiūrovų balsų surinkusiu nugalėtoju per visą konkurso istoriją. 

Tuo Salvadoro santykiai su „Eurovizija“ ir baigėsi, tolesnė karjera sėkmingai klostosi be jos. Sobralis yra žinomiausias Portugalijos atlikėjas pasaulyje. 2019-aisiais jis išleido antrą savo albumą „Paryžius, Lisabona“, kuriame dainos skamba anglų, prancūzų, ispanų bei portugalų kalbomis, ir koncertuodamas apkeliavo visą Europą – beje, tris kartus užsuko ir į Lietuvą.

Patyliukais vedė mylimąją Jenną Thiam. Ir, svarbiausia, išgyveno širdies persodinimo operaciją – ji išmokė džiaugtis kiekviena nauja diena. Gegužės 28-ąją buvo išleistas trečiasis Sobralio albumas „bpm“, šiemet įrašytas Pietų Prancūzijoje.

„Turiu vilties, kad pavyks šį rudenį apsilankyti Lietuvoje ir jį pristatyti. Visada malonu pas jus atvykti. Šeimoje juokaujame, kad jei Portugalijoje man neišdegtų, galėčiau važiuoti gyventi į Lietuvą – lietuviai mane myli“, – tikina jis, telefonu duodamas interviu „Žmonėms“.

Visą tekstą gali skaityti tik žurnalo ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Išbandykite prenumeratą nemokamai, vėliau tik 4,99 € /mėn!

Kodėl verta prenumeruoti žurnalą ŽMONĖS telefono programėlėje?
  • Pirmas mėnuo nemokamas, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Prenumeratoriai naują žurnalą skaito pirmieji. Jau trečiadienio vakarą!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka.
Atsisiųskite ŽMONĖS programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Naujausi straipsniai