Išskirtinis į Vilnių atvyksiančios „Bręstančio blogio“ žvaigždės interviu: prakalbo apie kovą su fizine negalia

JR Mitte/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-26 12:00
Praėjusią savaitę, didžiausio Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics“ organizatoriai pranešė džiugią naujieną. Dėl pasaulinės pandemijos perkeltame, 2021-ųjų metų kovo 27-28 dienomis vyksiančiame renginyje lankysis kultinio serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) žvaigždė RJ Mitte, įkūnijęs Valterio Vaito jaunesniojo personažą.

Karantino periodą JAV išgyvenantis aktorius sutiko duoti išskirtinį interviu renginio gerbėjams Lietuvoje. Jį kalbino vienas iš „Comic Con Baltics“ organizatorių, Lietuvoje gyvenantis buvęs Holivudo projektų scenarijų autorius, amerikietis Jaqas Greensponas. Siekiant supažindinti su įvairiapuse JAV populiariąja kultūra, RJ Mitte atvykimą į Lietuvą finansuoja JAV ambasada Lietuvoje.  

Karantino metu stengiasi išlikti pozityvus ir džiaugiasi galimybe dalyvauti „Comic Con Baltics“

RJ Mitte į Lietuvą turėjo atvykti šių metų rugsėjo mėnesį, tačiau pasaulinė pandemija pakoregavo renginių organizatorių planus visame pasaulyje. Vardan „Comic Con Baltics“ lankytojų saugumo renginys įvyks 2021-ųjų metų pavasarį. Jaqui Greensponui pasiteiravus apie RJ Mitte situaciją karantino metu, aktorius teigė bandantis išsaugoti pozityvumą.

(paprasta nuoroda: https://www.youtube.com/embed/S7nxqdkmeCc)

„Šioje situacijoje yra tiek pozityvių, tiek negatyvių pusių ir galime leisti kažkuriai pusei laimėti, o kažkuriai pralaimėti. Lengva būti negatyviam, todėl stengiuosi išlikti pozityvus, – teigė „Bręstančio blogio“ žvaigždė. – Pati filmų industrija yra užsidariusi, tačiau ties asmeniniais projektais pavyksta išlaikyti savo užimtumą.“

Pasiteiravus ar nėra tekę lankytis Baltijos šalyse, RJ Mitte atsakymas buvo neigiamas. Aktoriaus teigimu šioje pasaulio dalyje jis apsilankyti norėjo jau kurį laiką, todėl labai greitai priėmė sprendimą tapti „Comic Con Baltics 2021“ renginio dalimi.

„Dėka „Bręstančio blogio“ turiu gerbėjų visame pasaulyje, todėl tokie renginiai tampa puikia proga apsilankyti vietose, į kurias greičiausiai netektų keliauti, – pasakojo RJ Mitte. – Todėl labai džiaugiuosi galimybe prisijungti prie komandos ir susitikti su visais gerbėjais jau artėjančiais metais.“

JR Mitte/Organizatorių nuotr.
JR Mitte/Organizatorių nuotr.

Atsakė į klausimus apie negalią ir buvimą „Bręstančio blogio“ dalimi

Kaip ir serialo personažas Valteris Vaitas jaunesnysis, taip ir realiame gyvenime RJ Mitte kovoja su fizine negalia. Aktorius yra vienas garsiausiai Holivude pasisakančių ir kovojančių už kitų, su panašiu likimu susiduriančių žmonių integravimą į visuomenę. Dėl šios priežasties „Comic Con Baltics“ organizatorius Jaqas Greensponas aktoriaus klausė, ką reiškia nešti šią vėliavą.

„Tai didelė atsakomybė. Esu vienas iš daugelio aktyviai kalbančių šia tema, tačiau „Bręstantis blogis“ suteikė man galimybę per pastarąjį dešimtmetį šią problematiką išryškinti, – teigė aktorius. – Man yra didelė garbė turėti galimybę atkreipti į tai dėmesį ir padėti visuomenei fizinę negalią vertinti, kaip įprastą gyvenimo situaciją.“

Paskutinėje interviu dalyje Jaqas Greensponas aktoriaus teiravosi apie bene įdomiausią temą „Comic Con Baltics“ gerbėjams – filmavimąsi „Bręstančio blogio“ seriale. Šio serialo ekranu aktorius dalinosi su tokiomis Holivudo megažvaigždėmis kaip Bryanas Cranstonas, Aaronas Paulas, Anna Gunn, Bobas Odenkirkas, Krysten Ritter ir daugybe kitų.

Penkis metus kurtas ir tiek pat sezonų skaičiuojantis „Bręstantis blogis“ yra vertinamas kaip vienas geriausių visų laikų serialų. „IMDB.com“ filmų platformoje šiuo metu drama yra ketvirtoje vietoje tarp geriausiai vertinamų televizijos projektų.

JR Mitte/Organizatorių nuotr.
JR Mitte/Organizatorių nuotr.

RJ Mitte atskleidė šiek tiek detalių apie šį projektą, tačiau paliko ir daugybę nepapasakotų istorijų. Jas „Comic Con Baltics“ lankytojai išgirsti galės kitų metų kovo 27-28 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose Vilniuje. Šis aktorius tapo pirmuoju oficialiai paskelbtu renginio svečiu. Organizatoriai žada dar ne vieną staigmeną, kurios kaip ir kasmet leis visiems „Comic Con Baltics“ lankytojams vienam savaitgaliui nusikelti į Holivudo pasaulį.

Nuo 2017-ųjų metų organizuojamas „Comic Con Baltics“ Lietuvos ir svečių šalių gerbėjams leido susipažinti su puikiai pažįstamais aktoriais iš tokių kultinių projektų, kaip „Žiedų valdovas“, „Karibų piratai“, „Vaikštantys numirėliai“, „Vakarų pasaulis“, „GTA“ ir kt.

Kviestinių svečių teigimu, Lietuvoje vykstantis renginys savo lygiu nenusileidžia JAV, Didžiojoje Britanijoje ir kitose didžiausiose pasaulio šalyse organizuojamiems „comic-con“ tipo renginiams. Papildomą pertrauką gavę organizatoriai savo gerbėjus planuoja nudžiuginti dar didesniu renginio mastu bei pasiūlyti dar platesnį spektrą pramogų, didinti akcentą kompiuteriniams žaidimams ir į Lietuvą pakviesti dar geriau žinomus populiariausių televizijos ir kino projektų aktorius.

Naujausi straipsniai