Išskirtiniame interviu Nicole Kidman prakalbo apie į vestuves jos nekvietusią dukrą

Nicole Kidman / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-24 17:49
Australų aktorė Nicole Kidman apie savo du suaugusius vaikus, kurių globa dalijasi su buvusiu vyru Tomu Cruise‘u, kalba retai, tačiau leidiniui „Vanity Fair“ ji neseniai padarė išimtį.

Bellą ir Connorą Nicole Kidman drauge su aktoriumi Tomu Cruise‘u įsivaikino netrukus po jųdviejų vestuvių. Kai garsi pora skyrėsi, vaikai liko gyventi Los Andžele su savo tėčiu. Vėliau Tomas Cruise'as vedė aktorę Kate Holmes. Su ja santuoka truko iki 2012 metų, pora drauge augina dukrą Suri.

Daug metų sklandė kalbos, jog tarp Nicole ir jos vaikų perbėgo juoda katė. Prieš keletą metų Bella Cruise sumainė aukso žiedus su IT specialistu Maxu Parkeriu, tačiau nė vieno iš savo tėvų į vestuves nekvietė. Mergina ne kartą sakė itin sauganti savo asmeninį gyvenimą, tad apie jį neleidžianti kalbėti nei tėčiui, nei mamai. 

Bella Cruise, Nicole Kidman ir Tom Cruise / Socialinių tinklų nuotr.
Bella Cruise, Nicole Kidman ir Tom Cruise / Socialinių tinklų nuotr.

Vis dėlto leidiniui „Vanity Fair“ Nicole apie dukrą Bellą šiek tiek paatviravo: „Ji su vyru gyvena Londono priemiestyje, širdyje Bella – anglė. Su Tomu Didžiojoje Britanijoje apsistojome, kai filmavomės juostose „Plačiai atmerktos akys“, „Neįmanoma misija“, „Damos portretas“. Vaikai nuo mažens kalbėjo su britišku akcentu. Tačiau Connoras skirtingai nei Bella, paliko Jungtinę karalystę ir šiuo metu gyvena Majamyje bei dirba muzikos industrijoje.“

Nepaisant to, kad nedalyvavo svarbiausioje dukros gyvenimo šventėje, Nicole prisipažino, jog su savo atžala jos dažnai bendrauja telefonu, palaiko ryšį.

Nicole Kidman vaikai – scientologijos sekėjai. Jie tiki, kad ši religija suteikia nuodugnų supratimą apie „žmogaus tikrąją dvasinę prigimtį“.

Tačiau galimybė prieiti prie aukščiausių šios Bažnyčios sluoksnių įmanoma tik už stulbinamo dydžio įmokas, tad daugelis šio judėjimo iškiliausių veikėjų yra itin turtingi ir garsūs žmonės – kaip aktorius Willas Smithas ir jo šeima.

„Mano vaikai – pakankamai suaugę, kad pasirinktų savo tikėjimą, aš manau, jog ta absoliučiai jų sprendimas“, – ankčiau kalbėjo Nicole.

Priemename, kad su antruoju vyru, dainininku Keithu Urbanu Nicole augina dar dvi dukras – Sunday Rose ir Feit Margaret. 

Naujausi straipsniai