Išskirtiniai kadrai: Skaivos Jasevičiūtės mergvakaryje – policijos automobilis ir seksuali fotosesija

Skaivos Jasevičiūtės mergvakario akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-03 13:55
Žurnalistė, radijo laidų vedėja šeštadienį švenčia mergvakarį. Netrukus ištekėsianti žinoma moteris kartu su draugėmis pradėjo linksmintis nuo pat ryto, skirtingos pramogos jos laukia iki pat vakaro.

Džiaugsmu trykštanti S.Jasevičiūtė šeštadienio popietę savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo pirmąja mergvakario akimirka – paskelbė amerikietiško policijos pareigūnų automobilio nuotrauką. 

„Prasidėjo!“ – rašė ji greta fotografijos. Žmonės.lt žiniomis, bičiulės policijos automobiliu Skaivą išsivežė į pirmąją šventės lokaciją – darytis makiažo.

Vėliau merginos patraukė į išnuomotus apartamentus, kur laukė kita pramoga – seksuali fotosesija. Kadangi apartamentai - netoliese, merginos jų link patraukė pėsčiomis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt žinią apie artėjančias S.Jasevičiūtės vestuves pranešė rugpjūčio viduryje. 

„Išteku ne dėl to, kad jūs nebegalėtumėte manęs vadinti senmerge... tikrai ne dėl to, kad laukiuosi... Išteku todėl, kad mano mylimas vyras vieną vakarą ryžosi priklaupti ant kelių ir įteikęs man žiedą paklausti, ar būsiu jo žmona. „Būsiu“, – atsakiau“, –  žurnalui „Žmonės“ atviravo Skaiva.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama