Išskirtinėje kino teatro aplinkoje Monique pristatė naujausią vaizdo klipą

Monique naujausio vaizdo klipo pristatymas / G. Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Balandžio 8 d. vakare pilnutėlėje Multikino kino salėje ištikimiausiems gerbėjams atlikėja Monika Pundziūtė-Monique pristatė naujausią kūrybinę staigmeną – singlo „Virš vandens“ ekranizaciją. Jautri muzikinė istorija nepaliko abejingų. Išskirtinę muzikinio video klipo premjerą didžiajame kino ekrane stebėjo gausus būrys žinomų Monique bičiulių, meno ir pramogų pasaulio atstovų. Pirmą kartą singlo pristatyme turėjo galimybę dalyvauti ir atlikėjos gerbėjai.

Muzikinio video klipo režisierius Saulius Baradinskas, paklaustas prieš premjerą, ar jaudinasi, juokavo, kad šį vakarą nerimavo tik dėl to, kaip atrodys.

„Ne kasdien muzikinis video klipas pristatomas kino ekrane. Tai tikra šventė – susirinko daug gerbėjų, mano draugų, šalia yra visa komanda, kuria be galo džiaugiuosi ir esu jai dėkingas už šį įdomų kūrybinį procesą ir šimtaprocentinį atsidavimą, įgyvendinant idėją,“ – sakė režisierius.

Monique naujausio vaizdo klipo pristatymas / G. Skaraitienės nuotr.

Pasak S. Baradinsko – svarbiausia visos komandos misija buvo – išpildyti jautrią ir prasmingą kūrinio „Virš vandens“ žinutę.

„Kai pirmą kartą išgirdau šią dainą – mano vidinis paauglys nubudo ir iškart pasakė „taip“. Retai būna, kad žinomi atlikėjai išdrįstų imtis tokių temų. O man kūrinio žinutė ir gylis pasirodė labai svarbūs, tad iškart galvoje pradėjau dėlioti scenarijų, kaip tai atspindėti video klipe,“ – naujausiu savo darbu džiaugiasi S. Baradinskas.

Monique naujausio vaizdo klipo pristatymas / G. Skaraitienės nuotr.

„Man tai yra vienas gražiausių Vytauto Bikaus kūrinių. Jaučiuosi beprotiškai laiminga, kad būtent mane jis išgirdo šioje dainoje. Aš tikiu, kad ši daina gali užpildyti bet kokią tuštumą, įkvėpti stiprybės, kai jos labiausiai reikės“ – pristatydama „Virš vandens“ sako atlikėja. Albumo „Virš vandens“ pristatymo koncertą Monique ruošia šią vasarą. Sostinės Valdovų rūmų kiemą pripildys gerai žinomi ir naujausi atlikėjos kūriniai, atliekami kartu su orkestru. 

Monique naujausio vaizdo klipo pristatymas (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau