Išskirtinėje aplinkoje kviestinei publikai pristatytas gražių namų vadovas „Interjero ABC“

Gražių namų vadovas „Interjero ABC“ pristatymas / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-02 21:03
Trečiadienio vakarą garbingiausiam Lietuvos kultūros ir verslo elitui buvo pristatyta autorių Rasos Tomkienės ir Gintarės Adamonytės knyga „Interjero ABC“. Pirmasis toks profesionalus, išsamus bei praktiškas gražių namų vadovas Lietuvoje, neseniai pasiekė didžiausių šalies knygynų bei prekybos centrų lentynas.

„Interjero dizainas – mano aistra. Domiuosi juo seniai, keliauju po įvairias interjero parodas Lietuvoje bei užsienio šalyse. Vystydama nekilnojamo turto objektus gilinuosi į šią sritį nuolatos, tad pastebėjau, jog norint įgyti koncentruotų, praktiniais patarimais paremtų bei aiškiai išdėstytų žinių, tinkamos literatūros šia tema Lietuvoje trūksta. Galiausiai, supratau, kad atėjo laikas šią situaciją pakeisti“, – kalbėjo knygos idėjos autorė ir leidėja Rasa Tomkienė.

Gausiai iliustruotuose „Interjero ABC“ puslapiuose pateikiamos naudingos Lietuvoje žinomų architektūros, interjero dizaino, meno bei kitų sričių̨ specialistų įžvalgos. Knygos kūrėjos siekė, jog visa pateikta informacija būtų profesionali, tačiau išliktų aiškiai suprantama kiekvienam skaitytojui: tiek planuojančiam pirmojo savo būsto interjerą, tiek jau pasikausčiusiam. Tarp gražių namų biblijoje, kaip šį leidinį jau spėjo pavadinti ne vienas jo skaitytojas, žiniomis pasidalinusių ekspertų gretų – ir apdovanojimus pelnę Rytis Mikulionis, Rimgaudas Kunstmonas, Justė Žibūdienė bei Kristina Lastauskaitė-Pundė.

„Interjero ABC“ – praktiška  knyga, kurios skaitytojai ne tik gaus praktinių patarimų bei žinių, leisiančių patiems susikurti svajonių namus, bet ir sužinos, kaip pasirengti profesionaliam susitikimui su architektu ar interjero dizaineriu.

Gražių namų vadovas „Interjero ABC“ pristatymas / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Gražių namų vadovas „Interjero ABC“ pristatymas / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Dažnai sakau, kaip galime žinoti, ko norėtume, kai net nežinome, kokios galimybės, kokie sprendimai šiame nepakartojamų interjero idėjų pasaulyje egzistuoja. Nuoširdžiai stengėmės, kad kiekvienas puslapis dovanotų kuo daugiau įkvėpimo, naujų minčių bei drąsos eksperimentuoti“, – sakė knygos autorė ir kūrybininkė G.Adamonytė.

Knyga ypatinga, todėl nenuostabu, kad išskirtiniu tapo ir jos pristatymas. Renginys vyko 29-ąjame prabangaus sostinės dangoraižio „#Tower Luxury“ aukšte. Penthauzo terasoje susirinkę svečiai galėjo ne tik pasigrožėti Vilniaus miesto panorama kone iš paukščio skrydžio, bet ir įvertinti privalumus gyvenimo moderniame, miesto širdyje esančiame name.

Šiuo metu parduodamus apartamentus papuošė prabangūs šiuolaikinio dizaino baldai, unikalūs apšvietimo bei dekoro sprendimai ir malonus svečių šurmulys. Kartu, stebino renginio dinamiškumas. Šventėje dalyvavę gamintojai drauge su prestižinio nekilnojamojo turto agentūros „Baltic Sotheby’s International Realty“ atstovais teikė asmenines konsultacijas.

Įspūdinga erdvė vienam vakarui taip pat tapo galerijos „Vartai“ rezidencija, o renginio svečiai buvo pakviesti į meno kūrinių ekspediciją, kurią dovanojo pati galerijos įkūrėja Nida Rutkienė.

„Ypatinga, elegantiška, stilinga, tačiau, kartu, įkvepianti ir be galo naudinga“, – pagyrimo žodžių knygai negailėjo į pristatymo renginį susirinkę svečiai, tarp kurių – ir Marius Jovaiša su žmona Brigita, Eleonora Sebrova ir kiti.

„Interjero ABC“ autorės prisipažįsta, kad nors atidavė šiam leidiniui visą savo širdį, tačiau išgirsti tiek gražių žodžių nesitikėjo.

„Be galo džiaugiamės įvertinimais. Iš tiesų, knygą kūrėme atsidavusios, tad be galo malonu sužinoti apie vertę, kurią individualiai kiekvienas sau atranda. Skaitytojų padrąsintos, turbūt, jau galime garsiai pasakyti, jog kad ir koks klausimas bekiltų kuriantiems savo svajonių namus, tikime, kad atsakymą į jį „Interjero ABC“ puslapiuose skaitytojai ras“, – pristatymo metu kalbėjo dvejus metus daugiau nei pusės tūkstančio puslapių knygą kūrusios Rasa Tomkienė bei Gintarė Adamonytė.

Naujausi straipsniai