Išskirtinė „Deeper Upper“ premjera: „Šia daina labai tikėjome“

Saulius Baradinskas ir grupė „Deeper Upper“ / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-08 08:01
Tęstinis muzikos projektas „Sapiens Music“ šį kartą drauge su Žmonės.lt pristato išskirtinio skambesio grupę „Deeper Upper“ ir jų dainą „Dar viena diena“.

„Deeper Upper“ susikūrė 2010 metais. Iš pradžių grupėje buvo tik du nariai – vokalistas Kęstutis Purvinskas ir Ignas Ivaška. Vėliau prie jų prisijungė dabar jau buvęs narys Evaldas Arlauskas, tų pačių metų vasarą pirminę sudėtį papildė ir būgniningas Rimas Nasutavičius.

Šiuo metu „Deeper Upper“ grupėje groja trys žmonės. 

Kęstutis Purvinskas Žmonės.lt pasakoja, jog „Deeper Upper“ („Giliau paviršiaus“) pavadinimas gimė iš begalinio grupės narių domėjimosi smulkiausiomis detalėmis.

Režisierius Saulius Baradinskas ir grupė „Deeper Upper“ / Pauliaus Butkaus nuotr.
Režisierius Saulius Baradinskas ir grupė „Deeper Upper“ / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Visi nuo pat pradžių sutikome, jog ilgiau kažko ieškant, skiriant didžiulį dėmesį detalėms, galutinis rezultatas džiugina labiau“, – pasakoja vokalistas.

„Sapiens Music“ projekte pristatomas kūrinys „Dar viena diena“ – daugiausiai laiko pareikalavusi daina iš būsimo naujausio grupės albumo.

„Nuo pat pradžių ji turėjo žanro prasme skirtingų savo variantų. Muziką keitėme daug kartų, bet patys daina labai tikėjome. Struktūriškai dabar ši daina turi daug skirtingų dalių, kurios susieina į visumą. Tai įprasmina ir kūrinio atsiradimo istoriją“, – sako K.Purvinskas.

„Visi viską jau seniai matė“, – video klipe žinutę palieka „Deeper Upper“.

Anot Kęstučio, tai – gan paprasta ir aiški frazė, kurią dauguma esame girdėję daugelį kartų.

„Teiginys atitinka tai, kad viskas sukasi ratu. Viskas jau seniai girdėta ir matyta, nieko naujo kaip ir neišrasi, nes natų kiekis ribotas, bet noriu pasakyti, kad muzikai unikalumą suteikia pats atlikėjas ir jo perduodamos emocijos, pridedamos papildomos spalvos. Panašūs žodžiai gali būti net postūmis kūryboje ieškoti savo kelio, įpinti į muziką nuoširdumo, spalvos. Tai nėra lengva, bet įmanoma“, – pasakoja Kęstutis.

Kęstutis Purvinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Kęstutis Purvinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kadangi kiekvieną kartą režisierius Saulius Baradinskas ir „Sapiens Music“ komanda muzikantams pasiūlo išskirtinę patirtį nusifilmuoti iš labai arti, apnuoginti prieš kamerą sielą, Kęstutis sutinka, jog viskas – nepaprasta. 

„Tikrai nesumeluosiu sakydamas, jog dalyvauti projekte yra neeilinė patirtis. Man asmeniškai, nebuvo lengva. Kažkas kitokio ir visiškai nepatirto. Objektyvas – labai arti tavo veido, tad jausmas įdomus“, – sako K.Purvinskas.

Kęstutis Purvinskas / Pauliaus Bustkaus nuotr.
Kęstutis Purvinskas / Pauliaus Bustkaus nuotr.

Dainininkas prideda, kad nepaisant kitoniškumo, kartu jau antrus metus dirbanti „Sapiens Music“ komanda sugeba aplink save kurti stebuklus. Jie ne tik rūpinasi, kad galutinis produktas būtų kokybiškas, tačiau skiria dėmesio kiekvienos asmenybės jausmams, aplink save kuria tokią atmosferą, kad muzikantai, atvykę į studiją, lengviau atsipalaiduotų.

„Visiems mums buvo labai smagu. Nepaminėjau, jog buvęs grupės Deeper Upper narys Evaldas dabar darbuojasi būtent su Sauliumi. Atvykau pas juos su visa grupe. Buvo be galo šiltas ir smagus susitikimas“, – prideda Kęstutis ir kviečia klausytis minėtojo susitikimo rezultato.

„Deeper Upper“ – „Dar viena diena“:

Naujausi straipsniai