Išskirtinę dainą pristatanti Gabrielė Rutkauskienė-Vasha: „Ne vieną vakarą svarsčiau, ar verta ją viešinti“

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir jos mylimasis krepšininkas Ronaldas Rutkauskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-10 11:17
„Apie tai, ar verta viešinti šią dainą, tikrai galvojau ne vieną vakarą. Ji labai išgyventa, intymi, jausminga, apnuoginanti širdį ir ... labai graži. Negaliu tik sau pasilaikyti tokio šildančio bei paliečiančio kūrėjų darbo“, – su šypsena patikino dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha, pristatanti dainą „Tau skirta“.

Jos žodžius sukūrė du žmonės – pati atlikėja ir Andrius Kairys. Muzika – Andriaus Borisevičiaus.

„Kad Ronaldui priesaiką ne ik ištarsiu, bet ir sudainuosiu, žinojau nuo pirmos akimirkos, kai nutarėme tuoktis bažnyčioje. Labai norėjau, kad joje tilptų viskas, ką tuo metu jaučiau“, – sakė pašnekovė.

Dainininkė neslėpė – buvo ne viena tema, kuria tikėjosi parašyti kūrinį vyrui: jis, ji, abipusė meilė, bendri išgyvenimai. Tačiau vėliau nuspręsta sukuti dainą bene svarbiausiam vestuvių momentui – priesaikai bažnyčioje.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir jos mylimasis krepšininkas Ronaldas Rutkauskas / Asmneninio archyvo nuotr.
Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir jos mylimasis krepšininkas Ronaldas Rutkauskas / Asmneninio archyvo nuotr.

„Mūsų šventė buvo nuostabi. Lyg pasaka. Bet jautriausiu, įsimintiniausiu, reikšmingiausiu ir svarbiausiu jos momentu tapo būtent tai, kas vyko Dievo namuose“, – patikino G. Rutkauskienė – Vasha, prisimindama šių metų birželio 30-ąją vykusius įvykius.

Ji neabejojo – „Tau skirta“ yra emociškai brangiausias jos kūrinys. Prieš metus dainininkė taip pat pristatė savo dukrai atliekamą dainą „Ar tu jau pabudai“.

„Dar vienas žmogus, kuriam norėčiau sudainuoti ką nors asmeniško ir labai tikro, yra mano mama“, – sakė G. Rutkauskienė – Vasha. 

Naujausi straipsniai