Išskirtinė apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečių fotosesija: suraskite save galerijoje

Justė Starinskaitė ir Eglė Andreikaitė, Danas Rapšys su mama Gitana, Jolita ir Silvestras Dikčiai/ Gedmanto Kropio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-30 16:36
Sausio 23 dieną vykę apdovanojimai „Žmonės 2020” pagerbė kuriančias, keičiančias ir Lietuvą garsinančias asmenybes. Viena iš apdovanojimų populiariausių vietų po oficialios jų dalies tapo „ŽMONĖS Foto“ studija, kurioje fotografas Gedmantas Kropis įamžino nugalėtojus, vakaro svečius ir visus, prisidėjusius kuriant vienus iš ryškiausių apdovanojimų Lietuvoje.

Šiais metais didžiulis dėmesys buvo skiriamas labiausiai nusipelniusiems mokslo, verslo, kultūros, sporto, muzikos ir scenos sričių atstovams . Iš viso – 8 nominacijos: „Mylimiausias žmogus“, „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“.

Po oficialios apdovanojimų dalies publika pasinėrė į muzikos ir šokių pasaulį. Svečius savo dainomis užbūrė Justinas Jarutis, Monika Liu bei „Saulės kliošas“. Kone viena mėgstamiausių vietų tapo „ŽMONĖS Foto“ studija, kurioje įsiamžino svečiai. Pro fotografo Gedmanto Kropio fotoobjektyvą nepraslydo įsimintiniausios bei dailiausios apdovanojimų akimirkos.

Radote save nuotraukų galerijoje? Rašykite mums info@zmonesfoto.lt ir mes jums atsiųsime nuotrauką į jūsų elektroninį paštą.

Apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečių fotosesija/ Gedmanto Kropio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečių fotosesija/ Gedmanto Kropio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Naujausi straipsniai