Išsitatuiravusi japonų simbolius Ariana Grande suklydo – jos ranką „papuošė“ grilio pavadinimas

Ariane Grande / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popžvaigždė Ariana Grande antradienį padarė klaidą, jai kainavusią pajuoką internete. Prieš keletą dienų ji pasidalijo savo naujausios tatuiruotės nuotrauka. Manydama, jog išsitatuiravo vieną reikšmę turintį užrašą, Ariana greitai buvo informuota – simboliai ant jos delno reiškia ne ką kitą, o nediduką grilį, naudojamą barbekiu patiekalų gaminime.

Po to, kai Ariana išleido singlą „7 Rings“ („Septyni žiedai“), atlikėja sugalvojo savo kūrybą įamžinti tatuiruote. Japonų kandži simboliai 七つの指輪 – iš tiesų reiškia „Septynis žiedus“, ką Ariana teisingai ir užrašė savo dainą reprezentuojančiame atviruke, bet ant Arianos delno ištatuiruota 七輪 iš tiesų turi visai kitą reikšmę. Atskirai šie simboliai reikštų „septynis“ ir „žiedas“, tačiau sujungti į vieną – apibūdina mažą japonišką anglimis kaitinamą grilį.

Taigi, savo tatuiruote Ariana Grande pagerbė japonų barbekiu patiekalų gaminimo tradicijas.

Arianos Grande daina „Seven Rings“ šiuo metu karaliauja „Billboard“ geriausių dainų topuose, bet tai negelbėja jos nuo pokštų, pasklidusių internete po to, kai atlikėja paviešino naują tatuiruotę.

Ariana Grande ir jos tatuiruotė (po antro vizito pas meistrą)/Vida Press nuotr.

Ariana greitai susigaudė, kas įvyko, todėl jau kitą dieną skubėjo pas tatuiruočių meistrą. Moteris iš neapdairaus savo poelgio vėliau stengėsi pasišaipyti ir pati:

„Na, po dar vieno apsilankymo pas meistrą, viskas kur kas geriau. ATA japoniškas grili. Pasiilgsiu tavęs.“ – su ironija į situaciją žvelgė garsi atlikėja. 

Ariane Grande (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau