Išsiskyrusi dainininkė KaYra su draugu dalijasi terjero Bacho globa

Kristina Radžiukynaitė-KaYra su augintiniu Bachu
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Kristina Radžiukynaitė-KaYra namuose augina Vakarų Škotijos terjerą vardu Bachas.

Bachas – ypatingas keturkojis. Jis ne tik pakelia nuotaiką dainininkei, filmuojasi atlikėjos vaizdo klipuose, bet ir visuomet kantriai išklauso ir net paguodžia.

„Jeigu aš verkiu, jis pribėga ir man laižo visą veidą, rankas. Jis negali pakęsti, jei man negera. Manau, kad aš esu jo mama, nes jį auginau pirmus 3 mėnesius. Kai jį pasiėmiau, nedirbau ir visus 3 mėnesius kiekvieną dieną mes būdavom kartu, namie“, – LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakoja dainininkė.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra su augintiniu Bachu

Kristina supranta ir žino, kas yra besąlygiška augintinių meilė. Tarp gyvūnų mergina augo nuo pat vaikystės. Kai dar gyveno su tėvais, dviejų kambarių bute, namuose augino šinšilas, vėžliukus, jūrų kiaulytę ir t.t.

„Atskirais laikotarpiais turėjau dvi šinšilas, vieno vardas Bobikas, kitos vardas buvo Barbė. Tada turėjau jūrų kiaulytę Mikę. Dar turėjau du vėžlius, bet jų abiejų gyvenimas tikrai tragiškas buvo – vieną, kai buvau mažytė, tėvai ar seneliai, neatsimenu, paliko lauke žiemą, netyčia“, – prisimena KayYa.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra su augintiniu Bachu / LNK nuotr.

Bachas dainininkės gyvenime atsirado tuomet, kai ji susipažino su savo širdies draugu ir apsigyveno naujuose namuose. Tuomet prasidėjo didieji išbandymai. Mažytis keturkojis turėjo „problemyčių“ su gamtiniais reikalais. „Yra ne tik mūsų lovoje pridaręs, bet yra ir pas kaimynus įbėgęs, ir, kol mes kalbėjom, tiesiai ant jų lovos privaręs visą patalynę.“

Visai neseniai Kristina Radžiukynaitė ir jos širdies draugas pradėjo gyventi atskirai. Tačiau Bacho dėmesiu ir priežiūra dalinasi draugiškai. „Aš pakankamai rimtai žiūriu į šunis, gyvūnus, tai tolygu šeimos nariui, šiuo metu gyvename atskirai su draugu, todėl dalinamės jį ir draugiškai. Tai pas vieną pabūna, tai pas kitą ir man atrodo, kad šuo irgi turi teisę būti ir su mama, ir su tėčiu.“

Kristina Radžiukynaitė-KaYra su augintiniu Bachu

Kaip ji išmokė Bachą dresūros triukų ir kitos dainininkės bei jos augintinio gyvenimo detalės – šį šeštadienį LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ su Pauliumi Kaupeliu.

Skaitykite daugiau