Išsiskyręs vyras turtą pasidalino nestandartiškai: daiktus perpjovė pusiau

Sudaužyta širdis / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-29 15:11
Skyrybos žmonėms dažniausiai atneša nekokius išgyvenimus. Kartais jie ryžtasi patiems netikėčiausiems dalykams, kurie gali net šokiruoti. Štai vienas vyras kažkada davė darbo savo buvusiosios vestuvinei suknelei – jis tiesiog norėjo įrodyti, kad ji tinkama net ekstremaliausiomis sąlygomis, o ir jos panaudojimo galimybės tiesiog neribotos.

Tinklalapio eBay vartotojas iš Vokietijos taip pat nusprendė „atkeršyti“ jį atstūmusiai mylimajai. Tik pagalvokite, po skyrybų turtą reikia dalintis pusiau, tačiau jeigu nepavyksta susitarti? Šiuo atveju įtūžęs vokietis pasirūpino, kad žodis „pusiau“ taptų kūnu. Jis tikrąja to žodžio prasme perpjovė pusiau savo mylimosios daiktus: televizorių, išmanųjų telefoną, planšetę, netgi automobilį! 

Taip pat skaitykite: Vyras išėjo. Kaip dar labiau nesusimauti gyvenimo?

Beje, visas dalis, kurios jam priklauso, galite išvysti pardavinėjamas tame pačiame puslapyje. Ir jų kaina netgi neviršija daugiau kaip 2 dolerių... 

Suniokoti buvo ne tik įvairūs baldai, bet ir meškutis, kėdės, šalmas, dviratis. Atrodo, kad vyrukas turėjo pasistengti. Įdomu tai, kad istorijai apskriejus visą pasaulį ir visiems kitiems beaikčiojant, kaip taip gali būti, atsivėrė ir kita jos pusė. Ar atspėsite kokia?

Didžiulių diskusijų ir komentarų sulaukęs vaizdo įrašas ir nuotraukos pasirodo nebuvo tai, ką galime pavadinti realybe. Šią istoriją tiesiog sugalvojo viena Vokietijos juridinė firma, sprendžianti skyrybų reikalus. Mintis buvo tokia, kad skyrybos išties paliečia visą šeimą, todėl vertėtų į tai pažvelgti kuo ramiau ir su humoro gaidele, ypač į visas jos komplikacijas.

Įmonė atsiprašo, kad suklaidino milijonus žmonių visame pasaulyje ir tiki, kad skaitytojai bent jau pasijuokė iš tokių nestandartinių dalybų. Nors po tokios viešos idėjos, gali būti, atsiras ir tas, kurį įgyvendins šią mintį tikrovėje. O ką manote jūs?

Ji24.lt

Naujausi straipsniai