Išsiskyrė modelis Bella Hadid ir dainininkas The Weeknd

The Weeknd ir Bella Hadid / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-13 21:53
Skirtingais keliais pasuko šiuo metu ant populiarumo bangos esantys modelis Bella Hadid (20 m.) ir dainininkas The Weeknd (26 m.), praneša „People“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Modelis Bella Hadid pasekė vyresniosios sesers pavyzdžiu – „Vogue“ pozavo visiškai nuoga

Pora kartu prabuvo pusantrų metų, o jų santykius sugriovė pernelyg įtempti abiejų darbų grafikai – jie abu šiuo metu savo srityse yra ant populiarumo bangos.

„Tapo pernelyg sunku suderinti jų abiejų darbų grafikus ir jis dabar koncentruojasi ties naujo albumo užbaigimu ir reklama, – „People“ sakė vienas šaltinis iš dainininko aplinkos. – Jie vis dar jaučia didelę meilę vienas kitą ir išliks draugais.“

Nors juos išsiskyrė būtent darbas, vis tik vienas užsakymas juodu vėliau šį mėnesį suves krūvon – jie abu pasirodys per „Victoria's Secret“ šou: Bella žengs podiumu, o The Weeknd tuo metu dainuos.

Bella Hadid ir The Weeknd, kurio tikrasis vardas yra Abelis Tesfaye, susipažino ir susitikinėti pradėjo 2015-ųjų balandį, kai dainininkas modelį pakvietė nusifotografuoti jo albumo „Beauty Behind the Madness“ viršeliui. Pirmą kartą kaip pora jiedu kartu pasirodė ant šių metų „Grammy“ apdovanojimų raudonojo kilimo, vėliau dalyvavo ir „Met Gala“ pokylyje.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Žmonės.lt