Išsiskyrė maratonininkė Diana Lobačevskė ir irkluotojas Mindaugas Griškonis

Diana Lobačevskė ir Mindaugas Griškonis / „Fotobanko“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-07 19:43
Maratonininkė Diana Lobačevskė (40) ir irkluotojas Mindaugas Griškonis (35) pasuko skirtingais keliais.

Šią žinią paskelbė pati Diana Lobačevskė. Socialiniuose tinkluose ji pasidalijo atvira žinute.

„Kad nekiltų daugiau klausimų ir rašinėjimų, tai oficialiai skelbiu, kad mes su Mindaugu išsiskyrę. Ačiū, guosti nereikia, esu laiminga“, – rašė D.Lobačevskė.

Moteris savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasikeitė ir santykių statusą, kuriame nurodyta, kad šiuo metu ji yra „vieniša“.

Kad nekiltų daugiau klausymų ir man rašinejimų,tai oficialiai skelbiu,kad mes su Mindaugu išsiskyrę.Ačiū,guosti nereikia,esu laiminga🌸🙌🌸

Posted by Diana Lobacevske on 2021 m. liepos 7 d., trečiadienis

Maratonininkė Diana Lobačevskė augina dvi dukras. Vienos susilaukė iš pirmosios santuokos, antros – su Mindaugu Griškoniu.

Antrosios dukros su Mindaugu sportininkė susilaukė 2014-ųjų birželį. „Pagaliau ta laimingoji dienelė! Mano begikė gimė ilgakojė 4060 g, 56 cm. Myliu ją be galo!“, – socialiniame tinkle „Facebook“ tuo metu rašė D.Lobačevskė.

Gražus sutapimas – mažylė, kuriai buvo suteiktas Atėnės vardą, į pasaulį atkeliavo, kai Vilniuje šurmuliavo Olimpinei dienai skirti renginiai.

„Mano gimtadienis yra rugpjūčio 7 dieną, Mindaugo laimingas skaičius 7. Žodžiu, mūsų šeimoje dabar netrūksta laimės“, – tuo metu kalbėjo Diana.

Naujausi straipsniai