Išsiskyrė Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas: po dvejų metų nutraukė sužadėtuves

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-12 23:51
Dainininkė, aktorė Jennifer Lopez (51) ir buvęs beisbolininkas Alexas Rodriguezas (45) suka skirtingais keliais, pranešė „Page Six“, o jam įkandin – ir kiti užsienio naujienų portalai.

Kaip rašo užsienio žiniasklaida, muzikos žvaigždė ir buvęs Niujorko „Yankees“ žaidėjas skiriasi. Pranešama, kad pora nutraukė prieš dvejus metus įvykusias sužadėtuves. 

Jennifer ir Alexas susituokti planavo dar praėjusią vasarą. Vestuvėms neįvykus, jiedu teigė, kad visus ketinimus sugriovė pasaulinę pandemiją sukėlęs koronavirusas.

Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopez / SCANPIX nuotrauka
Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopez / SCANPIX nuotrauka

Šiuo metu J.Lo filmuojasi romantinėje komedijoje Dominikos Respublikoje, o tuo tarpu Rodriguezas dienas leidžia Majamyje, rašo „Page Six“.

Praėjusį mėnesį Alexas aplankė Jennifer Dominikoje, poros socialiniuose tinkluose vis dar kupina kartu įamžintų akimirkų. Paskutinį kartą pora drauge užfiksuota vasario paskutinę dieną.

Kol kas nė viena pusė oficialiai kalbų apie skyrybas nepatvirtino.

Anksčiau laidoje „Today“ J.Lopez prisipažino, kad nebeįsivaizduoja, kada galės surengti vestuves.

„Šiuo metu mes nieko nebeplanuojame. Dabar tiesiog belieka laukti ir žiūrėti, kas vyks toliau. Viena vertus, tai sunkoka, nes po „Super Bowl“ (Super taurės, – liet.) pasirodymo, ir po to, kai baigėme filmuoti televizijos serialą „World of Dance“, planavau pailsėti – ką šiuo metu ir tenka daryti, tačiau tuo pat metu...vasarą mes turėjome labai daug planų. Nors jie vis dar laukia“, – tada kalbėjo garsenybė. 

Jennifer teigė, kad dėl nukeltų vestuvių jai plyšo širdis.

„Man šiek tiek skauda širdį, nes turėjome nuostabių planų, tačiau žinote, ką?  Reikia palaukti ir pamatysime, ką Dievas yra sugalvojęs. Galbūt viskas išeis į naudą – turime tikėtis, kad taip ir bus“. 

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo prieš ketverius metus. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane, užsisakiau salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, patapšnoti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Po dvejų metų draugystės pora 2019 metais susižadėjo.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez yra pasakojęs ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“.

„Mums smagu leisti laiką kartu. Ji – nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad Jennifer – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“, – susižavėjęs kalbėjo sportininkas.

Naujausi straipsniai