Išsiskyrę Jennifer Aniston ir Justinas Theroux susitarė susitikinėti dėl...šunų

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-03 18:03
Vasario mėnesį išsiskyrę aktoriai Jennifer Aniston (49) ir Justinas Theroux (46) kartais susitinka. Priežastis – daugiau nei tikėtina: pora dar skirdamasi susitarė, kad matysis dėl savo šunų.

Pora santuokoje išgyveno dvejus metus, prieš tai dar – keleri metai draugystės.

Per abu jie turi keturis augintinius, šunys buvo svarbiausias ir skausmingiausias klausimas skyrybų procese – su kuriuo iš šeimininkų jie gyvens.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„In Touch“ duomenimis, po skyrybų Justinas Theroux liko globoti pitbulį Sophie – vyras gyvena Niujorke. Trys šunys, tarp jų Dolly, Clyde bei dar vienas augintinis, kurio vardas nežinomas, liko Los Andžele su Jennifer.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nors augintiniai vienas nuo kito atsidūrė skirtingose Amerikos vietose už tūkstančių kilometrų, Jennifer ir Justinas susitarė, kad neišsiskirs su augintiniais amžinai. Nors ir išsiskyrę, aktoriai karts nuo karto organizuos susitikimus, kad galėtų pasimatyti su savo augintiniais.

„Jie visada su savo augintiniais elgėsi tarsi su vaikais. Todėl pasidalinti globą buvo vienas svarbiausių klausimų“, – sakė buvusiai porai artimas šaltinis.

Žmonės.lt primena, kad garsios poros skyrybų priežastis – nesuderinami charakteriai. Jiedu įsimylėjo vienas kitą taip smarkiai, kad nematė, jog jie pernelyg skirtingi: Justinas – socializuotis mėgstantis hipsteris, o Jennifer – norinti ramybės. Esą jie tiesiog nebuvo sutverti vienas kitam.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai