Išsiskyrė aktorių Ingos Jankauskaitės ir Arnoldo Eisimanto keliai

Inga Jankauskaitė ir Arnoldas Eisimantas/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-01 14:18
Didelio gerbėjų dėmesio sulaukusi pora – aktorė ir atlikėja Inga Jankauskaitė (39) bei aktorius Arnoldas Eisimantas (34) – pasuko skirtingais keliais ir jau kurį laiką nebegyvena kartu.

Inga ir Arnoldas savo santykių statuso nekomentuoja, tačiau Žmonės.lt žiniomis, poros artima draugystė baigėsi. Šis faktas nėra paslaptis ir abiejų bičiuliams.

Apie tai, jog Inga Jankauskaitė ir Arnoldas Eisimantas išsiskyrė, gerbėjai ėmė spėlioti dar žiemą. Tad dabar jie neturėtų nustebti tiek Ingos, tiek Arnoldo draugijose išvydę kitas jų antrąsias puses.

Inga Jankauskaiitė ir Arnoldas Eisimantas/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Inga Jankauskaiitė ir Arnoldas Eisimantas/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pirmą kartą kaip pora I.Jankauskaitė ir A.Eisimantas viešumoje pasirodė prieš trejus metus. Jiedu dalyvavo Emilio Vėlyvio filmo „Zero 3“ premjeroje.

I.Jankauskaitė ir A.Eisimantas partneriai buvo ne tik gyvenime – abu Klaipėdos dramos teatre sukūrė puikius vaidmenis Gyčio Padegimo režisuotoje istorinėje dramoje „Karalienė Luiza“. Inga Jankauskaitė vaidino Prūsijos karalienę Luizę, o Arnoldas Eisimantas – Prūsijos karalių Frydrichą Vilhelmą III.

„Savo asmeninio gyvenimo nekomentuoju“, – sakė A.Eisimantas, prieš kelis mėnesius paklaustas apie išsiskyrimą su I.Jankauskaite. Tą patį aktorius pakartojo ir dabar. 

Tokios pačios pozicijos laikėsi ir Inga. Šių metų sausį aktorė ir dainininkė ant Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A raudonojo kilimo pasirodė ne su mylimuoju, o su bičiule. „Vakaras ypatingas ir jaučiuosi tarsi prieš savotišką egzaminą, nes būtent M.A.M.A scenoje turiu galimybę pristatyti premjerą, savo dainą „Tau ir man“. Man tai svarbu ir jautru. Kūrinyje – jokių užkoduotų žinučių nėra. Viskas pasakyta tekste. Kaip visada – tai apie meilę“, – tąkart sakė I.Jankauskaitė.

Metų muzikos apdovanojimai „M.A.M.A 2019“/ Gretos Skaraitienės  „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Metų muzikos apdovanojimai „M.A.M.A 2019“/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

2019-ųjų rudenį Inga savo gerbėjams pristačiusi kūrinį „Saugok save“ kalbėjo, kad kūrinys yra apie aktualią temą – išsiskyrimus.

Tuomet ji atviravo, kad daina „Saugok save“ – pripildyta asmeninių patirčių, aktualių šių dienų įvykiams, kuomet nemažai porų išgyvena išsiskyrimus. „Būna gerų išsiskyrimų! Tokia šios dainos žinutė, kuri, man regis, ypač dabar tapo tokia aktualia, kad negalėjo būt geresnio momento paleisti šitą į gyvenimą. Skiriu visiems, kas tai patyrė arba kaip tik dabar supasi šitose skaudžiose emocijų sūpynėse. Ir tyliai tikiuosi, jog daina padės paleisti tai, kas neišvengiama. Nesisavinti, o įsikibti į tiesą, jog viskas praeina“, – taip dainą tada pristatė kūrėja.

Ingos Jankauskaitės daina „Saugok save“:

Naujausi straipsniai