Išsiskyrė aktoriai E.Roberts ir G.Hedlundas: kartu rūpinsis 1 metų sūnumi

Emma Roberts su Garrettu Hedlundu / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-22 09:49
Amerikiečių aktorė Emma Roberts su mylimuoju ir sūnaus Rhodo tėvu Garrettu Hedlundu atrodė graži ir mylinti pora, ant rankų sūpuojantį pirmą bendrą vaiką. Deja, visuomenei nematomi nesutarimai sugriovė idilę ir privertė porą pasukti skirtingais keliais.

Prieš daugiau nei metus bendro vaiko susilaukę aktoriai Emma Roberts ir Garrettas Hedlundas išsiskyrė, praneša people.com. Anot portalo šaltinio, jiedu nebėra kartu jau kelias savaitės, o skyrybų priežastis – keletą mėnesių užsitęsusi santykių krizė.

„Liūdna. Jie iš visų jėgų stengiasi būti tėvais. Tai sunku“, – sako informatorius.

Nei E.Roberts, nei G.Hedlundo atstovai situacijos žiniasklaidai nekomentavo.

Emma Roberts su Garrettu Hedlundu / „Vida Press“ nuotr.
Emma Roberts su Garrettu Hedlundu / „Vida Press“ nuotr.

Vos prieš mėnesį pora atšventė pirmąjį sūnaus Rhodo Roberto gimtadienį – berniukui surengė vakarėlį rodeo tema.

Julios Roberts dukterėčia Emma Roberts ir Garrettas Hedlundas pradėjo susitikinėti 2019 m. kovą, o 2020 m. gruodį susilaukė sūnaus Rhodo. Praėjusių metų sausio mėnesį jie pasidalijo pirmąja kūdikio nuotrauka ir paviešino berniuko vardą.

„Ačiū 2020 m., kad bent vieną dalyką padarėte teisingai“, – rašė ji. „Mūsų ryškioji šviesa Rhodas Robertas Hedlundas“.

Tuo metu šaltinis people.com sakė, kad G.Hedlundas labai aktyviai rėmė mylimąją po sūnaus gimimo COVID-19 pandemijos viduryje.

„Pagimdyti naujagimį pandemijos metu buvo daug sunkiau, nei bet kuris iš jų tikėjosi", – sakė šaltinis. „Garrettas buvo labai stiprus, kol Emma dar nebuvo atsigavusi po gimdymo. Jis pasirūpino, kad jų namuose būtų dalykų, kurių Emmai reikėjo, kad ji jaustųsi patogiai. Ji tik pradeda grįžti į įprastą rutiną.“

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama