„Išsipildymo akcijos“ koncertas pakvietė kurti stebuklus

„Išsipildymo akcijos“ koncertas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-29 20:26
Lapkričio 29-ąją, 19 val., Lietuvos akys nukrypo į Raudondvario dvarą, kur vyko eglės įžiebimas ir įspūdingas „Išsipildymo akcijos“ koncertas.

„Išsipildymo akcijos“ renginys sutraukė įspūdingą būrį geriausių šalies atlikėjų.

Čia, pasaką primenančioje aplinkoje, vykstant „Išsipildymo akcijos 2019“ koncertui, kurį tiesiogiai transliavo TV3, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas įžiebė Kalėdų eglę – tarsi tamsoje šviečiančią vilties žvakę, kviečiančią laukti stebuklo ir patiems kurti stebuklus.

„Išsipildymo akcijos“ koncertas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Išsipildymo akcijos“ koncertas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Vilties ir gerumo vakarą skambėjo Merūno, Jurijaus Veklenko, Aleksandro Ivanausko-Faros, Irūnos Puzaraitės, Mariaus Jampolskio, grupės „Black Biceps“, Birutės Dambrauskaitės ir daugelio kitų žinomų atlikėjų dainos.

Scenoje pasirodė ir mažieji artistai: vaikų popchorai „Pavasaris žiemą“, „Olia lia“ ir kiti.  Net šeši renginio vedėjai, vieni nuo scenos, kiti iš Raudondvario pilies menės – Marijonas Mikutavičius, Audrė Kudabienė, Mindaugas Stasiulis, Renata Šakalytė-Jakovleva, Justinas Jankevičius, Ineta Stasiulytė – supažindino su ypatingų vaikų istorijomis. Jose liga, skausmas ir kasdienė kova už galimybę būti persipina su tikėjimu, kad žmonių gerumas, jų paaukotos lėšos sukurs tikrą Kalėdų stebuklą. 

Naujausi straipsniai