„Išsipildymo akcijos“ koncertą vedusi Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė spinduliavo grožiu

Renginio akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-01 19:49
Pirmąjį žiemos vakarą Vilniaus katedros aikštėje skambėjo įsimintiniausios ryškiausių Lietuvos atlikėjų dainos. Vilniečius ir miesto svečius džiugino „Išsipildymo akcijos“ koncertas ir pagrindinės sostinės Kalėdų eglės įžiebimo renginys.

Išskirtinę premjerą „Išsipildymo akcijos“ koncerto žiūrovams paruošė ir populiarioji „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. „Anksčiau dainuodavau ką nors iš savo repertuaro, o šiemet nusprendžiau, kad tai turi būti ypatinga, būtent šiam renginiui skirta daina“, – sako ne pirmą kartą kasmetiniame renginyje dalyvaujanti Gerda. Ji koncerte pristato drauge su Žilvinu Liuliu sukurtą dainą „Meilė gali“.

„Daina kalba apie meilės jėgą, juk be meilės mes apskritai negalėtume gyventi. Būtent tai ir noriu pasakyti šia daina – kad meilė daro stebuklus. Per „Išsipildymo akciją“ mes visi susivienijame ir mūsų meilės jėga gelbsti vaikų gyvybes“, – sako Gerda. Dainoje girdėti ir vaikų balsai – Gerdai pagelbėjo ją labai sužavėjęs vaikų choras iš Klaipėdos „Junior City Jazz“.

„Išsipildymo akcijos“ koncerte Gerda pasirodė su būriu vaikų ir nustebino Ievos Daugirdaitės sukurta apranga.

Žiūrovams dainas taip pat dovanojo: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Andrius Mamontovas, SKAMP, Saulius Prūsaitis, Beatrich, Erica Jennings bei ankstesnių „X Faktoriaus“ bei „Lietuvos talentų“ sezonų dalyviai. Dainininkams kompaniją scenoje palaikė ir talentingiausia Lietuvos vaikai – mažieji atlikėjai, šokėjai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai