Išsipildė Skaivos Kraujalės svajonė: filmo „Taksiukas“ premjeroje užfiksuotas Lietuvos rekordas

Filmo „Taksiukas“ premjeros svečiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-08 21:54
Antradienį į išankstinę Toddo Solondzo filmo „Taksiukas“ premjerą Vilniuje, kino teatre „Pasaka“, susirinko kaip niekada ypatingi svečiai – keturkojai taksai ir jų šeimininkai.

Pirmą kartą Lietuvoje buvo fiksuojamas ir pasiektas naujas oficialus rekordas – daugiausiai taksų, susirinkusių į kino seansą. Išankstinėje filmo premjeroje dalyvavo net 39 taksų veislės šunys.

„Man jau seniai norėjosi įamžinti taksus Lietuvos rekordų knygoje, nes jie verti būti įamžinti visur, – sakė Lietuvos Taksų mylėtojų klubo prezidentė Skaiva Kraujalė. – Tai pirmas kartas, kada mūsų šunys kartu su mumis kino salėje stebėjo filmą. Tokios progos tikri taksų mylėtojai praleisti negali.“

Naujausias režisieriaus Toddo Solondzo filmas „Taksiukas“ – tai keturios istorijos, persmelktos nepriklausomam Amerikos kinui būdingo kartaus humoro. O jų herojai – keturkojai taksai ir jų šeimininkai. Visuose šiuose pasakojimuose šuo atlieka kantriai žmones ir visas jų keistenybes, desperaciją bei neurozes stebinčio liudytojo vaidmenį.

Kino teatruose ir internete www.e.kinopasaka.lt filmą žiūrėkite nuo lapkričio 11 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai