Išsipildė Livetos Kazlauskienės svajonė: dukra Ingrida dovanojo fotosesiją dvare

Liveta Kazlauskienė ir Ingrida Kazlauskaitė / Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Liveta Kazlauskienė sakė pasijutusi tikra dvaro dama, matydama aplink save zujančius visažistus, stilistus, dizainerius, dekoratorius bei fotografus.

„Esu dalyvavusi daugelyje fotosesijų. Bet ši buvo ypatinga. Kitokia savo aplinka, ramumu, kolektyvo nuoširdumu“, – patikino tąkart dėmesio nestokojusi atlikėja.

Asmeninė fotosesija L.Kazlauskienei buvo dukters dainininkės Ingridos Kazlauskaitės dovana. Jaunoji atlikėja pasirūpino viskuo – mamos įvaizdžiu, vieta, apranga, papuošalais.

Liveta Kazlauskienė / Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

I.Kazlauskaitė žinojo, kad jos brangiausias pasaulyje žmogus svajoja apie įsiamžinimą išskirtinėje aplinkoje. Labiausiai sumanymui, anot pašnekovės, tiko Akmenių dvaras, esantis Kėdainių rajone.

Fotosesijos dieną I.Kazlauskienę papuošė dizainerė Salvinija Sotničenkienė ir medalių kūrėja Irina My My. Dainininkės makiažu pasirūpino Rūta Černiauskaitė, o aplinkos dekoracijomis – Akmenių dvaro savininkė Kristina Rimienė.

Liveta Kazlauskienė / Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

„Mama vis užsimindavo, kad norėtų prieš objektyvą papozuoti būtent dvare. Ją traukia senųjų pastatų istorijos, legendos apie juose vykusius įvykius“, – sakė I.Kazlauskaitė.

Šįmet fotosesijų, anot jos, šeima rengs dar ne vieną, nes laukia kelios išskirtinės progos. Rugpjūčio 29-ąją dainininkai Petras ir Liveta Kazlauskai minės 25-ąsias santuokos metines.

„Kol kas jokios šventės neplanuojame. Tikiuosi, kad tą dieną būsime išvykę. Gal į Paryžių, o gal į Maldyvus“, – su šypsena sakė L.Kazlauskienė.

Ji iki šiol prisimena savųjų vestuvių dieną. Septynerius metus kartu praleidusi pora susituokti tuomet neplanavo. Liveta buvo gavusi kuponą bateliams, kurie jai būtų itin tikę koncertams. Petras paragino mylimąją važiuoti į parduotuvę pasidairyti. Prieš tai ryte lyg tarp kitko jis buvo pasiteiravęs, kur Livetos pasas.

Liveta Kazlauskienė / Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

„Parduotuvė buvo greta Kauno rajono Civilinės metrikacijos skyriaus. Užsukome į ją, išsirinkau batelius... Išėjus Petras klausia, ar aš sutinku už jo tekėti... Išgirdęs atsakymą jis pasuko tiesiai link santuokų rūmų. Tą pačią dieną susituokti pagal įstatymą negalėjome, todėl užpildėme pareiškimus ir grįžome kitą rytą“, – prisiminė L.Kazlauskienė.

Liveta Kazlauskienė / Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

Vestuves pora atšventė Alpėse, Vokietijoje pas gimines. Santuoka džiaugėsi ne tik įsimylėję dainininkai, bet ir tą rudenį pirmąją klasę pradėjusi lankyti Ingrida.

„Nuo to laiko mes kartu“, – sakė L.Kazlauskienė, rugsėjo 20-ąją švęsianti 52-ąjį gimtadienį. Po dienos, rugsėjo 21-ąją, sveikinimų šešiasdešimtmečio proga sulauks ir P.Kazlauskas.

„Gal išvengsime didelių puotų... Nors... Gal dar patys jų užsigeisime su būriu svečių“, – svarstė L.Kazlauskienė.

Livetos Kazlauskienės fotosesija (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau