Išsiaiškino, koks titulas ateityje bus suteiktas Kembridžo hercogienei Catherine

Princas Williamas su žmona Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-30 08:30
Po gegužę Jungtinėje Karalystėje įvykusių karališkųjų vestuvių neįtikėtinai išaugo visuomenės susidomėjimas kilmingaisiais ir jų titulų suteikimo tvarka. Turėjo prabėgti šiek tiek laiko, kol publika suvokė, koks svarbus ir sentimentalus titulas ateityje bus suteiktas princo Williamo žmonai Catherine.

Kai 2011-aisiais Kate Middleton ištekėjo už princo Williamo, jiems buvo suteiktas Kembridžo hercogų titulas. Nors Williamą iki šiol vadiname princu, rūmai jį oficialiai pristato kaip Kembridžo hercogą.

Tik jo tėvui Velso princui Charlesui tapus karaliumi Williamas oficialiai ir vėl bus pristatomas kaip princas. Karūnavus Charlesą jo turėtas titulas atiteks vyriausiajam sūnui – Williamas taps Velso princu, o Catherine – Velso princese.

Žinoma, Catherine turės teisę atsisakyti šio titulo. Tačiau karališkosios šeimos atstovai dėl to labai abejoja. Juk Catherine su velione Velso princese Diana buvo lyginama nuo pirmųjų akimirkų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Būtent princo Williamo motina Diana, prieš du dešimtmečius žuvusi per autoavariją, buvo paskutinė karališkosios šeimos narė, kuriai priklausė Velso princesės titulas.

Dabartinei princo Charleso žmonai Camillai prieš vestuves buvo pasiūlytas Velso princesės titulas, tačiau ji jo atsisakė, taip parodydama pagarbą žuvusiai princesei. Vietoje to Kornvalio pasirinko Kornvalio hercogienės titulą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai