Išrinktas geriausias lietuvių muzikinis vaizdo klipas: nugalėjo išties nuotaikingas darbas

Renginio akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-11 22:12
Sausio 11 dieną vyko penktojo muzikinių vaizdo klipų konkurso KLIPVID apdovanojimų ceremonija. Jos metu paaiškėjo, koks klipas išrinktas geriausiu praėjusių metų klipu. Tiesiogiai per LRT Kultūra vykusį renginį vedė Ignas Andriukevičius.

Be geriausio vaizdo klipo buvo ir dar keletas kategorijų, kuriose varžėsi lietuvių kūriniai. Nugalėtojus rinko komisija ir internetu balsuojanti publika.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Publikos simpatijos prizas šį vakarą atiteko Tavis Melody (Tadui Vilčinskui) už vaizdo klipą „Kiek dar bus karų?“.

Metų debiutas – Wolfsome „Home“

Muzikos prodiuseris Martynas Tyla pastebėjo, kad vaizdo klipų kiekvienais metais daugėja. Pasitaiko ir taip, kad atlikėjai net neišleidžia albumų, bet turi spalvingą vaizdo klipų kolekciją. „Kai kurie muzikiniai klipai mane maloniai nustebino. Man sekasi su šiuo atlikėju, kartą jau teko juos paskelbti nugalėtojais – Wolfsome“, – sakė Martynas Tyla pristatydamas grupę, nugalėjusią Metų debiuto kategorijoje.

Geriausias muzikinio klipo režisierius – Saulius Baradinskas už grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ vaizdo klipą dainai „Indai“

Režisierė Giedrė Žickytė, pakviesta paskelbti nugalėtojo neslėpė: „Tai intriga. Režisieriai turi mokėti išlaikyti intrigą. Vienus klipus norėjosi pažiūrėti iki galo, o kitus teko peržiūrėti, nes esu komisijos narė. Taigi, geriausias muzikinio klipo režisierius – Saulius Baradinskas Indai“, – kalbėjo moteris.

Atėjęs atsiimti prizo už savo puikų darbą S. Baradinskas nepamiršo padėkoti ne tik dirbusiai komandai ir atlikėjams, kurie juo patikėjo, bet ir savo mylimai moteriai Beatai Tiškevič.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Geriausio metų vaizdo klipo kategorijoje taip pat triumfavo „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ su daina„Indai“. Galima sakyti, ši grupė šiandien buvo lyderiai.

Konkurso vadovė Eglė Žižytė sakė, kad norėtų apdovanoti visus nominantus šioje kategorijoje, Tačiau iš 117 vaizdo klipų buvo išrinktas tas vienintelis – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ su vaizdo klipu dainai „Indai“.

Geriausiu išrinktam klipui atiteko 2500 eurų prizas, geriausiam režisieriui – 1500 eurų, metų debiutui – 1500 eurų. Daugiausia publikos simpatijų portale lrt.lt iškovojusio kūrinio autoriai buvo paskatinti 1000 eurų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai