Išrinkta „Lietuvos balso“ nugalėtoja: pergalė – Evitos Cololo rankose

„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-17 22:47
Gegužės 17-ąją tiesioginio balsavimo metu išrinkta muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ superfinalo nugalėtoja. Žiūrovų sprendimu pergale džiaugiasi Evita Cololo.

Pirmąja vieta įvertinta jaunoji atlikėja negalėjo patikėti tuo, kas įvyko.

„Dar nejaučiu, kad laimėjau. Man tuoj turėtų ateiti tas jausmas. Balsai labai keitėsi viso finalo metu. Manau, kad didžiausią įtaką jiems padarė mano pasirodymas, kuris buvo paskutinis. Bet aš dabar dar nesuvokiu, kad laimėjau“, – vos sužinojusi rezultatus kalbėjo Evita.

„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.
„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.

Kadangi koronavirusas pakoregavo daugumos renginių planus, „Lietuvos balso“ finalą šiais metais taip pat teko filmuoti pagal visas rekomendacijas – iš anksto bei laikantis vieni nuo kitų saugaus atstumo. Dalyviai prieš projekto teisėjus pasirodė studijoje be žiūrovų, o sekmadienį vyko tiesioginis balsavimas. 

Po ilgos pertraukos filmavimo metu susitikę mokytojai atvirai pripažino, jog pasiilgo scenos, šou ir vieni kitų. Kolegos su vedėju Rolandu Mackevičiumi dalijosi pasakojimais, kaip leido laiką karantino metu ir nevengė aštriai vienas apie kitą pajuokauti.

Projekte per finalą pasirodė 12 dalyvių, kurie atliko po vieną kūrinį.

„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.
„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.

Tiesa, dėl karantino, ne visi galėjo atvykti į filmavimus. Latvijoje gyvenantys Eliza ir Edgars pasirodymus filmavo savo šalyje.

Finalo metu žiūrovai balsavo dviem etapais. Pirmojo balsavimo metu iš viso buvo surinkta  20 299 balsų. Žiūrovai už finalistus balsavo taip: 3933 – už Evitą, 3126 – už Simoną Jakubėnaitę,  2476 – už Jokūbą, 2408 – už Karoliną, 1953 – už Elizabeth, 1936 – už Miglę, 1929 – už Simoną,  934 – už Kateriną, 624 – už Juozą, 531 – už Justiną, 322 – už Edgars, 127 – už Elizavetą.

„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.
„Lietuvos balso“ finalas/LNK nuotr.

Pasibaigus pirmajai daliai, tiesiogiai ant „Ozo“ prekybos centro stogo Rolandas Mackevičius paskelbė keturis daugiausiai žiūrovų balsų surinkusius superfinalistus – Evitą, Simoną Jakubėnaitę, Jokūbą Mažeiką ir Karoliną Lyndo. Už juos žiūrovų balsavimas buvo paskelbtas dar kartą ir visi balsai buvo skaičiuojami iš naujo. Žiūrovai turėjo vos kelias minutes nuspręsti, kas taps viso sezono nugalėtoju.

Nugalėtojo paskelbimas įvyko tiesiogiai. Evitai Cololo atiteko LNK įsteigtas piniginis prizas – 15 tūkst. eurų ir kontraktas su ELITAZ Music.

Naujausi straipsniai