Išrinkite simpatiškiausią šio sezono „Žvaigždžių duetų“ porą!

„Žvaigždžių duetų“ filmavimo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-23 09:56
Šeštadienį „Žvaigždžių duetų“ dalyvių laukia maksimaliausias išbandymas – didysis superfinalas, kuriame vienai iš keturių porų skambės pergalės fanfaros.

Jame susirungs Agneta Gabalytė ir Rosita Čivilytė, Egidijus Sipavičius ir Lina Rastokaitė, Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas bei Jonas Jonušas ir „Pop Ladies“. Visai netrukus paaiškės, kam atiteks žinomo menininko, dailininko Sauliaus Griniaus kūriniai – naujo dizaino auksinis, sidabrinis ir bronzinis mikrofonai, inkrustuoti deimantais, o kas tenkinsis tik ketvirtąja vieta.

Keturis mėnesius trukęs projektas kiekvieną šeštadienį prie televizijos ekranų prikaustydavo žiūrovus, kurie kartu su dalyviais išgyveno įvairiais emocijas: pyktį dėl prasto pasirodymo, nepasitenkinimą dėl kritiško komisijos vertinimo bei džiaugsmą, kai pavykdavo surengti įspūdingą renginį ir gauti didžiausius balus. Žiūrovai uoliai balsavo ir palaikė savo favoritus. Žmonės.lt portalas kviečia skaitytojus pažvelgti į visas dalyvavusias poras, kurių buvo net 11, ir išrinkti savo mėgstamiausią, pačią šauniausią ir gražiausią porą.

Portalas Žmonės.lt daugiausia simpatijų sulaukusiai porai dovanos harmoningą poilsį Visuomenės harmonizavimo parke, prabangiame viešbutyje „Simboly“, su SPA procedūromis bei gurmaniškais patiekalais.

Visuomenės harmonizavimo parkas
Visuomenės harmonizavimo parkas

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama