Išrinkite: Įspūdingiausios 2013-ųjų vestuvės

2013-aisiais vykusios garsenybių vestuvės / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-23 13:23
2013-aisiais kaip niekada daug pramogų, mados, meno ir verslo atstovų kėlė įspūdingas, slaptas arba, atvirkščiai, itin viešas vestuves. Kviečiame pažvelgti į garsiai nuskambėjusių vestuvių sąrašą ir išrinkti pačias įspūdingiausias. Balsuokite straipsnio apačioje esančiose apklausose!

Rugsėjo mėnesį amžiną meilę vienas kitam Žasliuose prisiekė iki santuokos septynerius metus draugavę „radistas“ Jonas Nainys ir grupės „Pinup Girls“ narė Simona Šermukšnytė. Pora meilius žodžius ir ištikimybės priesaiką vienas kitam ištarė neogotikinio stiliaus Žaslių Šv.Jurgio bažnyčioje, Kaišiadorių rajone. Ten pat, kur 2011 metų spalį susituokė aktorius Mantas Stonkus ir jo mylimoji Indrė Augustaitytė. Vestuvių puotą jiedu iškėlė viename Vilniaus naktiniame klube. 

Rugsėjo pabaigoje aukso žiedus sumainė ir civilinę santuoką įregistravo dainininkas Donatas Montvydas ir jo išrinktoji šokėja Veronika Brasaitė. Slapta vestuvių ceremonija įvyko viename Vilniaus viešbučių, joje dalyvavo poros šeimos nariai ir artimiausi draugai. Ištekėdama Veronika jau laukėsi pirmagimės, praėjus mėnesiui po vestuvių porai gimė dukrelė.

Slaptai civilinę santuoką gruodžio mėnesį įregistravo ir „radistas“ Rolandas Mackevičius su mylimąja, buvusia grupės „Pinup Girls“ nare Ieva Ambrazaite. Pora taip stengėsi nuslėpti vestuves, kad ceremonija pavirto tikru detektyvu. Šeimos narių ir artimiausių draugų apsuptyje ištardama lemtingąjį „taip“ I.Ambrazaitė taip pat jau buvo besilaukianti vaikelio. 

Spalio pabaigoje Kaune susituokė „Božolė“ choro dainininkė Vaiva Gerasimovaitė ir „Rondo“ grupės klavišininko Remigijaus Venslovos sūnus Giedrius Venslova. Amžiną meilę ir ištikimybę įsimylėjėliai pirmiausia prisiekė Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčioje, o vėliau – Rotušėje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Metų vestuvėmis“ grupės „Naujos pupytės“ narės Oksanos Pikul ir krepšininko Simo Jasaičio tuoktuvės vadinti pradėtos dar gerokai anksčiau, nei amžiną meilę jiedu vienas kitam prisiekė sostinės Šv.Jonų bažnyčioje. Santuokos ceremonijoje dalyvavo gausus būrys poros draugų, kolegų ir šeimos narių, vestuvės tviskėjo prabanga ir sukėlė milžinišką visuomenės susidomėjimą. Vestuvių puotą sutuoktiniai iškėlė Trakų rajone esančioje sodyboje.

Birželio pabaigoje mylimąją Dovilę Eglynaitę prie altoriaus nusivedė „Lietuvos ryto“ komandos krepšininkas Renaldas Seibutis. Ceremonija vyko sportininko gimtajame pajūrio krašte – Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Išrinktąją krepšininkas vedė po dvejų metų draugystės. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Liepos pradžioje vienuoliams bonifratams priklausančioje Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje po ketverių metų draugystės vienas antram amžiną meilę prisiekė sporto komentatorius Saulius Nalivaika ir sporto žurnalistė Asta Žukaitė. Iškilmingos ceremonijos liudininkais tapo geri Sauliaus ir Astos draugai – krepšininkas Martynas Pocius ir jo žmona, šokėja Viktorija Kunauskaitė-Pocienė. Vestuvių ceremonijoje, o vėliau ir puotoje, dalyvavo tik artimiausi poros draugai ir šeimos nariai. 

Slaptai ir itin netikėtai gruodžio mėnesį po trijų mėnesių draugystės su verslininku Mantu Volkumi susituokė kostiumų dizainerė Agnė Jagelavičiūtė. Vestuvių ceremonija vyko Kėdainių santuokų rūmuose, jai Agnę papuošė dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, sukūrusi nuotakai klasikinio stiliaus juodą minimalistinę suknelę. Tai jau antroji stilistės ir TV laidų vedėjos santuoka. Pirmą kartą Agnė buvo ištekėjusi už verslininko Vytauto Martinaičio.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Spalio viduryje Korsikos saloje susituokė baleto šokėja Simona Paciukonytė ir Teatro arenos vadovas Valdas Petreikis. Poros vestuvės Prancūzijai priklausančioje Viduržemio jūros saloje vyko stebint tik artimiausiems šeimos nariams. Simona ir Valdas susižadėjo prieš pusantrų metų. 

Dizainerė Lilija Larionova savo mylimajam Rokui Klimavičiui lemtingąjį „Taip“ ištarė spalio pradžioje. Pora susituokė Klaipėdos civilinės metrikacijos skyriuje po kelerius metus trukusios draugystės. Žmonės.lt žiniomis, vestuvės – ne vienintelė džiugi žinia, pora jau kitų metų pradžioje turėtų sulaukti šeimos pagausėjimo.

Rudenišką šeštadienį Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vestuvių žiedus sumainė televizijos laidų vedėjos Editos Mildažytės sutuoktinio Gintauto Vyšniausko sūnus iš pirmosios santuokos Domas Vyšniauskas ir jo išrinktoji Aušrinė Ramanauskaitė. „Kauno Jazz“ festivalyje susipažinusi pora  bažnyčioje įregistravo tik civilinę santuoką, todėl į Dievo namus buvo atvykę civilinės metrikacijos biuro darbuotojai. Ši santuoka D.Vyšniauskui – jau antroji, todėl pora negalėjo amžinos meilės prisiekti prieš Dievą ir susituokti bažnyčioje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Rugsėjo mėnesį po kiek ilgiau nei pusmetį trukusios draugystės susituokė Toronto „Raptors“ krepšininkas Jonas Valančiūnas ir Seimo nario Remigijaus Ačo dukra Eglė Ačaitė. Jonas ir Eglė savo gyvenimus susiejo ne Civilinės metrikacijos skyriuje, o kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“. Vestuvėse dalyvavo poros tėvai, artimieji ir bičiuliai, kurių susirinko apie 40. Santuokos vieta, laikas ir pats faktas buvo kruopščiai slepiami, tad dauguma vykstančių į puotą manė, kad važiuoja švęsti Eglės 25-ojo jubiliejaus.

Rugsėjo mėnesį Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje amžiną meilę prieš Dievą prisiekė modelių studijos „Mažoji Mis“ vadovė Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir Šešuolėlių dvaro savininkas, Amerikos lietuvis Raimundas Vincentas Petrauskas. Pasveikinti atvyko poros šeimos ir draugai, kurių gretose – būrys žinomų žmonių: Mantas Petruškevičius, Audronė ir Kęstutis Bunikai, Ingrida ir Justinas Stašinskai, Kęstutis ir Eirida Daukšai ir daug kitų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Birželio pabaigoje krepšininkas Martynas Pocius vedė savo išrinktąją, šokėją Viktoriją Kunauskaitę. Beveik podvejų metų draugystės pora amžiną meilę prisiekė Varėnos rajone, Liškiavos Švc. Trejybės bažnyčioje. M.Pociaus ir V.Kunauskaitės vestuvių šventė buvo nedidelė ir jauki. Prie pat bažnyčios įsikūrusiame restorane buvo užsakyta šventinė vakarienė artimiausiems šeimos nariams. 

Paskutinę oficialios vasaros dieną Vilniaus rotušėje buvęs Seimo narys, dabar advokatas Aleksandras Sacharukas vedė savo gyvenimo draugę Žygintą Blažytę. A.Sacharuko ir Ž.Blažytės pasveikinti ir laimės palinkėti atskubėjo gausus būrys draugų, pažįstamų ir šeimos narių. Aleksandras ir Žyginta jau aštuonerius metus kursto namų židinį, o pažįstami yra dar ilgiau. Tiesa, jų pažinties istorija nėra ta, kurią norisi pasakoti kiekvienam sutiktam. Ž.Blažytei ji siejasi su skaudžiais išgyvenimais. Tuomet, kai pora susipažino, moteris buvo ką tik netekusi sūnaus. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Rugpjūčio 31 dieną aktorius Marius Jampolskis ir jo sužadėtinė Renata Uzialkaitė tapo vyru ir žmona. Po kiek daugiau nei dvejų metų draugystės pora artimiausių šeimos narių ir draugų akivaizdoje tarė priesaikos žodžius ir sumainė vestuvinius žiedus. Uždara tuoktuvių ceremonija įvyko Botanikos parko pašonėje ant smėlėto Baltijos jūros kranto įsikūrusiame viešbutyje „Auska“. Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė viešbučio kieme pastatytoje palapinėje. Nuotaką svarbiausią gyvenimo dieną puošė dizaineris Liutautas Salasevičius. 

Rugpjūčio 15 dieną Vilniaus Šv.Kryžiaus bažnyčioje savo gyvenimus amžinais meilės saitais susiejo menininkė Agnė Kišonaitė ir jos sužadėtinis, informacinių technologijų specialistas Mantas Kubilius. Šią dieną pora pasirinko neatsitiktinai, mat kaip tik per Žolinę prieš ketverius metus įvyko lemtinga Agnės ir Manto pažintis.

Birželio viduryje Kauno rotušėje dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ištekėjo už savo mylimojo, sužadėtinio Rolando Damijonaičio. Po tuoktuvių Rūta pasirinko vyro pavardę ir tapo Damijonaitiene. Rūtos vestuvinę suknelę su atlasine viršutine dalimi siuvo stilistas Kęstutis Rimdžius. Rolandui, savo ruožtu, K.Rimdžius parinko juodą eilutę su liemene ir šilkiniu, kreminės spalvos, raštuotu kaklaraiščiu. Ceremonijos liudininkais tapo geri poros bičiuliai – dainininkė Rosita Čivilytė ir šokėjas Rimvydas Černajus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vilniaus Civilinės metrikacijos skyriuje rugpjūtį santuoką įteisino Laimos ir Daliaus Mertinų sūnus Mykolas Mertinas ir jo išrinktoji Jolanta Babkinaitė. Po ceremonijos jaukioje Senamiesčio Šv. Kryžiaus bažnytėlėje Santuokos sakramentą jaunavedžių porai suteikė kunigas Ričardas Doveika. Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje turizmo vadybą studijavęs Mykolas yra vidurinioji Mertinų atžala. Jo šeimynine laime, be kitų artimųjų, džiaugėsi ir brolis Dominykas su seserimi Laima Barbora. 

Rugpjūčio viduryje Palangos Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė dainininkė Andželika Petrikytė ir jos išrinktasis, interjero dekoratorius Michaelis Münstedtas. Pajūrį jaunavedžiai pasirinko dėl to, kad taip norėjo Michaelis, pats gyvenantis Vokietijos uostamiestyje Kylyje. Pora susipažino prieš dvejus metus, Andželikos kartu su mama Birute atidarytame restorane-viešbutyje „Birutės uostas“. Michaelis Andželikai pasipiršo 2012-aisiais spalio 26-ąją per jos gimtadienį. Į vestuves buvo pakviesta apie pusantro šimto žmonių – artimųjų, draugų ir pažįstamų. Pokylis vyks dainininkių restorane „Birutės uostas“. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Rugpjūčio 15 dieną, kuomet visoje Lietuvoje yra švenčiamos Žolinės, TV projektų vykdomoji prodiuserė Goda Skačkauskaitė atsimins ir po daugelio metų, apie ją pasakos savo vaikams ir anūkams. Šią dieną moteris savo gyvenimą amžinais meilės saitais susiejo su mylimuoju Andriumi Jokubaičiu. Goda ir Andrius svarbiausiai gyvenimo šventei pasirinko Vilniuje esančią Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo dominikonų bažnyčią. Vestuvių ceremonijos metu nuotaka vilkėjo dizainerio Egidijaus Rainio kurtą suknelę, jos šukuosena rūpinosi bičiulis Valerijus Gigevičius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Rugpjūčio 10-ąją dainininkė Evelina Anusauskaitė-Young ir jos vyras amerikietis Adamas Youngas Lietuvoje surengė vestuvių puotą savo artimiesiems ir draugams. Sausio mėnesį Amerikoje susituokę Evelina ir Adamas šįkart meilę vienas kitam prisiekė dainininkės artimųjų akivaizdoje. Šventė JAV buvo tik oficiali dalis, o tikroji šventė buvo švenčiama Lietuvoje, tačiau pora santuokos įžadus bažnyčioje atsisakė duoti. Anot Evelinos, taip nuspręsta dėl to, jog abu sutuoktiniai nėra praktikuojantys katalikai. Paklausta, ar ateityje tuoksis bažnyčioje, atlikėja patikino niekuomet nesakanti „ne“. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Rugpjūčio pradžioje buvusi grupės „Naujos pupytės“ narė Ingrida Kolytė žengė prie altoriaus ir savo gyvenimą amžinais meilės saitais susiejo su mylimuoju Justinu Stašinsku. Santuokos ceremonija įvyko Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje. Ingridos ir Justino į bažnyčią pasveikinti atvyko draugai ir artimieji. Tarp jų buvo ir Ernesta Elzbergaitė, Ernesta Kalinauskaitė, Rafailas Karpis, Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Matas Nipiravičius, Danutė Elzbergienė su sužadėtiniu Raimundu Vincentu Petrausku ir daugybė kitų.

Rugpjūčio pradžioje Klaipėdoje susituokė buvusi kultūrizmo čempionė Natalija Murnikovienė ir jos išrinktasis Linas Bartaševičius. Poros santuoka užregistruota Klaipėdos civilinės metrikacijos skyriuje. Nuotaka, pasipuošusi „Žuvėdrai“ drabužius modeliuojančios rūbų dizainerės Ainos Zinčiukaitės suknele, neslėpė svajojusi apie šventę pajūryje ant smėlio.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Liepos 16-ąją amžiną meilę vienas kitam prisiekė ir savo jausmus oficialiai įteisino prodiuserinės kompanijos „Videometra“ savininkas Rolandas Skaisgirys ir modelis, „Videometros“ viešųjų ryšių atstovė Vaida Poderytė. Rolandas ir Vaida, idant niekas netrukdytų jų šventės, susituokė toli nuo Lietuvos – egzotiškame Barbadose – saloje, kurios krantus skalauja Karibų jūra ir Atlanto vandenynas. 

Liepos 20-ąją sostinės Lietuvos kariuomenės Šv. Ignoto bažnyčioje operos solisto, dabar parlamentaro Vytauto Juozapaičio ir jo žmonos, muzikės Eglės Juozapaitienės, jauniausioji dukra Ieva Juozapaitytė po ketverių metų draugystės ištarė „taip“ mylimajam, valstybės tarnautojui Donatui Paruliui. Pasveikinti jaunųjų šia ypatinga proga atvyko Vladimiras Prudnikovas su žmona Nijole Ralyte ir gausus bičiulių būrys. Pora šventės metu nenorėjo pompastikos, todėl bažnyčia buvo papuošta paprastai ir kukliai, o kėdės parištos tik baltais kaspinais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Praėjus kiek daugiau nei dviem mėnesiams nuo sužadėtuvių, atlikėja Gintarė Karaliūnaitė ištekėjo už savo širdies draugo kanadiečio Marco André Canuelio. Privati ceremonija liepos 9-ąją vyko Raudondvaryje. Ši santuoka Gintarei – trečioji. Belieka tikėtis ir linkėti, kad trečias kartas nemeluos. 

Buvęs Kauno meras ir praėjusios kadencijos Seimo narys Erikas Tamašauskas liepos mėnesį meilę prisiekė savo išrinktajai Indrei Kubiliutei. Žiniasklaidos dėmesio vengusi pora civilinės santuokos ceremonijai pasirinko itin neįprastą vietą – Kauno choralinę sinagogą, tačiau vestuvės vyko ne pagal žydų tradicijas. Sinagogą jaunavedžiai pasirinko, nes būtent čia susipažino.

Liepos pradžioje Vilniaus santuokų rūmuose grupės „Merlin“ lyderis Feliksas Kutka vedė savo išrinktąją, teisininkę Rūtą Petrauskaitę. Vestuvės vyko be jokios pompastikos. Nuotaka vilkėjo kelius siekiančią pilką trikotažinę suknelę, rankose laikė baltų gėlių puokštę. Feliksas išliko ištikimas savo sceniniam roko muzikos atlikėjo įvaizdžiui – pasipuošė baltais marškiniais ir džinsais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ilgametis Lietuvos futbolininkas ir treneris Valdas Augustinas Ivanauskas liepą Kauno rotušėje meilę ir ištikimybę prisiekė savo išrinktajai Laimai Vaičiulienei. Pora į Rotušę atvyko lydima gausaus būrio sveikintojų. Valdas Ivanauskas vilkėjo klasikinį kostiumą, o jo mylimoji – baltą itališką suknelę, įsigytą vienoje parduotuvėje. Ponios Laimos plaukus puošė ne nuometas ar gyvos gėlės, o elegantiška skrybėlė.

Be didelio viešumo birželio pabaigoje Ligitas Kernagis vedė savo išrinktąją Neringą Seniūnaitę. Vestuvės vyko Molėtų rajone, prie Gilužio ežero. Šventėje dalyvavo apie 60 žmonių. Ligitas net du kartus prašė Neringos rankos. Vienos piršlybos, į kurias Neringa rimtai nepažiūrėjo, įvyko telefonu. Kitos – per šių metų Valentino dieną vyko viešai, televizijos studijoje. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Birželio pabaigoje Kauno rotušėje aukso žiedus sumainė aktorius Ramūnas Šimukauskas ir jo išrinktoji Roberta Taraškevičiūtė. Po šios ceremonijos pora dar buvo palaiminta Kauno arkikatedroje bazilikoje. Po ceremonijos išėję į Kauno rotušės kiemą Šimukauskai priėmė dovanas ir sveikinimus. 

Birželio pabaigoje Kauno rotušėje aukso žiedus sumainė profesionali šokėja Beata Skaisgirytė ir jos išrinktasis, iš Izraelio kilęs ir rusiško kraujo turintis Alexanderis Odessky. Pora savo santuoką įteisino tik Kauno rotušėje. Artimieji Beatą ir Alexanderį sveikino jiems išėjus į lauką. Prieš tai jaunavedžiai, kaip ir dera, paskambino Rotušės varpu.

Prieš kelerius metus, beveik po septyniolikos metų, praleistų JAV, į Lietuvą grįžęs dainininkas Arvydas Vilčinskas čia ne tik vėl rado namus, bet ir sukūrė šeimą. Vienas garsiausių Sąjūdžio laikų dainių birželio mėnesį Jonavos santuokų rūmuose vedė savo išrinktąją, žurnalistę Jurgitą Činkienę. Pora šeimą sukūrė daugiau nei po trejų metų draugystės.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Birželį Jungtinėse Amerikos Valstijose susituokė Lietuvos krepšininkas Deividas Dulkys ir jo mylimoji amerikietė McCall Maynor. Pora draugavo penkerius metus, o po vestuvių dėkojo visiems, kurie svarbiausią jų gyvenimo dieną buvo šalia. Lietuvio ir amerikietės draugystė užsimezgė JAV. Per vieną vakarėlį juos supažindino draugai – nuo to vakaro Deividas kasdien rašė trumpąsias žinutes, pora jie tapo labai greitai. 

Birželio pradžioje šokėjas, grupės „Džentelmenai“ narys Tadas Rimgaila vedė savo išrinktąją, sužadėtinę Liuciną Pavlovskają. Po devyniais užraktais slėptose vestuvėse dalyvavo tik artimiausi šeimos nariai ir draugai. Nuo visų kitų pažįstamų bei bičiulių ceremonijos detalės buvo kruopščiai slepiamos. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vasario 23-iąją Šiauliuose vyko buvusio Seimo nario Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės tuoktuvės. Laviną apkalbų ir skeptiškus žvilgsnius atlaikiusi pora nusprendė oficialiai įteisinti savo santykius. Ceremonija vyko Šiaulių arenos VIP salėje, o puota surengta Šeduvos malūne. Ceremonija truko apie valandą, tačiau dar prieš jos pabaigą prie arenos durų privažiavo žadėtosios rogės, traukiamos dviejų žirgų. Jas vadeliojo Šiaulių rajono vicemeras Antanas Bezaras. Netrukus iš VIP salės nusileido svečiai, o paskui juos ir besišypsantys jaunieji. Monika ir Andrius Šedžiai susilaikė nuo komentarų, tačiau mielai pozavo atsisėdę į roges, o netrukus nurūko tolyn.

Simboliškai, vasario 14-ąją, meilės dieną Vilniaus santuokų rūmuose amžiną meilę vienas kitam prisiekė ir aukso žiedus sumainė Seimo narys Mindaugas Bastys ir jo išrinktoji Renata Šarkienė. Ir Renata, ir Mindaugas kartą jau buvo vedę. Vyras su pirmąja žmona Jolanta susilaukė dviejų sūnų – Domanto ir Kasparo.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vasario 14-ąją, Valentino dieną Vilniaus santuokų rūmuose aukso žiedus sumainė buvęs verslininkės Irenos Marozienės vyras Vaidas Marozas ir jo gyvenimo draugė, kraštovaizdžio architektė Vaiva Papečkienė. Ir V.Papečkienei, ir V.Marozui tai nebe pirmoji santuoka. Su Irena Maroziene Vaidas susilaukė dviejų dukterų – Birutės ir Justinos. Poros santuoka skandalingai subyrėjo. Jie oficialiai išsiskyrė 2009-aisiais.

Rugpjūčio pradžioje amžiną meilę prisiekė ir šeimą sukūrė įmonių grupės „Eika“ plėtros direktorius Domas Dargis ir jo sužadėtinė, bendrovės „Hanner“ valdybos narė Gintarė Avulytė. Jauki tuoktuvių ceremonija įvyko sostinės Bernardinų bažnyčioje, jaunuosius sutuokė brolis Juozapas. Į bažnyčią Domas ir Gintarė atvyko kartu, juos pasitiko kelios dešimtys artimiausių šeimos narių ir draugų.

Mūsų sąraše net 39 poros, balsuokite trijose apklausose ir išrinkite jums labiausiai patikusius jaunavedžius!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai