Išrinkite gražiausią ilgalaikius santykius puoselėjančią porą: vaizdo įrašas apie nesuvaidintą meilę

Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-14 17:19
Valentino dienos proga garsiausios pramogų pasaulio poros sutiko pasidalyti savo mintimis apie antrąsias puses. Šiandien apie meilę galima rėkti pasauliui, bet kiekvieną dieną dieną gražius žodžius pašnabždėti taip pat būtina. Tokios nuomonės laikosi Erika ir Merūnas Vitulskiai, Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis bei kitos ilgalaikius santykius puoselėjančios poros.

Savo mintimis su portalu Žmonės.lt pasidalyti sutiko Erika ir Merūnas Vitulskiai, sukūrę nuostabią šeimą ir auginantys tris vaikus. Apie savo santuoką jie jau yra pasakoję ne viename interviu.

„Kasdienybėje dviese pabūname tik suguldę vaikus. Atsisėdame ir žiūrime į vieną tašką, nes daugiau niekam nėra jėgų. Užtat divese!“ – šypsosi Vitulskiai.

Prie garsios poros prisijungia ir Inga bei Arūnas Valinskai, kurie šiais metais minėjo savo santuokos 30-metį.

Interviu su žurnalu „Žmonės“ jie teigė, kad požiūris „be liepsnojančios meilės ir aistros – nė dienos“ ilgalaikėms santuokoms negalioja.

Daug apie santykius papasakoti galėtų ir dizainerė Agnė Kuzmickaitė su Sauliumi Prūsaičiu. Pora – vienas kitą ne tik idealizuoja, bet ir beatodairiški gerbia.

Kaip myli Simona ir Jonas Nainiai, Karolina Meschino ir Jonas Misevičius?

Gražiausios meilės citatos – Žmonės.TV vaizdo įraše.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai