Išrinkęs parengiamąją mokyklą dukrai princas Williamas nustebino visuomenę

Princas Williamas su žmona Catherine ir jųdviejų vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-19 17:50
Jau sausį mažoji britų princesė Charlotte (2,5 m.) pradės lankyti parengiamąją mokyklą. Princas Williamas su žmona Catherine dukterį leis į Londone veikiančią Willcocks mokyklėlę (orig. Willcocks Nursery School).

Bažnyčia, kurioje yra įkurta privati parengiamoji mokykla, stovi visai netoli Kensingtono rūmų pastatų komplekso, kur princo Williamo šeima ir gyvena. Galbūt tai nulėmė tokį netikėtą Williamo ir Catherine sprendimą dėl mokyklos. Karališkosios šeimos stebėtojai buvo įsitikinę, kad princesė Charlotte lankys tą pačią lavinimo įstaigą kaip ir jos vyresnysis brolis princas George'as.

Jis šių metų rugsėjį pradėjo lankyti „Thomas’s Battersea“ mokyklą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Daugelį stebina ir tai, kad Charlotte parengiamojoje mokykloje išbus visą dieną. Tuo tarpu George'as būdamas jos metukų darželyje praleisdavo tik pusę dienos. Vis dėlto toks Catherine sprendimas gana lengvai paaiškinamas – trečio vaikelio besilaukiančiai moteriai bus lengviau, jei nereiks lakstyti paskui išdykėlę dukrą.

Trimestras Willcocks mokykloje karališkajai šeimai atsieis 3 050 svarų (3456 eurus). Per vienerius mokslo metus metus princas Williamas mokyklai sumokės 9 150 svarų (10 368 eurus).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai