Išraiškingi antakiai – gyvesnis veidas: kaip tokius suformuoti?

Ryškus makiažas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Ryškūs, išraiškingi antakiai ne tik gražiai ir madingai atrodo, bet ir teikia papildomų privalumų. Beje, jei jūsų antakiai – „skystoki“, priežastis gali būti kremas, kuriuo tepdama veidą patepate ir antakių sritį. Anot specialistų, kai kurios odos priežiūros priemonės gali blokuoti plaukelių folikulų veiklą.

1. Mažiau makiažo. Vienas puikiausių būdų susikurti „nude“ įvaizdį – akcentuoti antakius. Būdami vešlūs ir gražios formos, jie tarsi įrėmina veidą ir būtinybė jį ryškinti kitomis priemonėmis atkrinta.

2. Jaunatviškesnė išvaizda. Silpni plaukai, kad ir kur jie būtų – ant galvos ar antakių srityje, gali pridėti metų. Be to, jei antakiai išraiškingi, žmonių akys krypsta į juos, o ne į, tarkim, gravitacijos veikiamą ir glembančią smakro sritį.

Natūralūs antakiai / Vida Press nuotr.

3. Gyvesnis veidas. Jei nuolat leidžiatės botoksą, vešlūs antakiai nepadarys veido emocingesnio, tačiau visais kitais atvejais jie suteikia gyvumo, nes galima matomai perteikti jausmus.

4. Optinė iliuzija. Naudojant makiažo priemones įmanoma padaryti antakius platesnius ir tankesnius. Pirmiausia šepetėliu (tokiu, kaip tušo) pašukuokite juos plaukų linijos link. Nusklembtu teptuku trumpais „štrichais“ užpildykite spalva retesnes jų vietas, paskui dar padažykite nuo vieno galo iki kito. Paprastai antakių gražinimo priemonėje būna du atspalviai (šviesesnis ir tamsesnis) – jie, kartu naudojami, padeda sukurti natūralesnį vaizdą. Vėl pašukuokite antakius spiralės formos šepetėliu.

5. Gelio ir vaško nauda. Tai produktai, kurie labai praverčia kuriant antakių formą ir kontroliuojant nepaklusnius plaukelius. Gelis būna skaidrus ir spalvotas, tad jei jūsų antakiai platūs, bet blankoki, spalvotas gali būti pranašesnis.

6. Paskutinis potėpis. Paryškinusi antakius nepamirškite teptelti po jais skaistinamąja priemone (maskuokliu ar pudra).

Natūralūs antakiai / Vida Press nuotr.
Temos:
Skaitykite daugiau