Išradingi Helovino kostiumai: Justinas Timberlake'as virto troliu, Beyonce ir Jay-Z – Barbe ir Kenu

Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel, Beyonce ir Jay-Z / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-01 19:37
Nors Helovino dvasia jaučiama jau kelias pastarąsias dienas, tikroji šventė pasaulį sudrebino naktį iš pirmadienio į antradienį. O kurgi kitur ji gali būti įspūdingesnė, nei už Atlanto? Ten, kur ji turi bene didžiausias tradicijas – JAV.

Įspūdingus kostiumus paskutinę spalio dieną iš spintų išsitraukė ir užsienio žvaigždės. Garsūs pasaulio dainininkai, aktoriai, TV žvaigždės – atrodyti originaliai pasistengė ne vienas.

Daugelį nustebino netikėtas dainininko Justino Timberlake'o (35) ir aktorės Jessicos Biel (34) kostiumų pasirinkimas. Pora Helovino vakarą virto personažais iš animacinio filmo „Troliai“. Mažu troliuku virto ir judviejų pusantrų metų sūnus Silas.

Pasidalinęs šeimos nuotrauka socialiniuose tinkluose Justinas prasitarė, kad „Troliai“ – itin mėgstamas jo filmas, tačiau įkalbėti žmoną ir sūnų persirengti būtent taip – lengva nebuvo, Silas atsisakė užsidėti peruką.

#2BranchsandaPoppy #MomandDadlife @jessicabiel

A photo posted by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Dainininkai Beyonce (35) ir Jay-Z (46) pasistengė, kad Helovinas taptų įsimintinas jųdviejų 4-erių dukrai Blue Ivy Carter. Abu jie tapo Barbe ir Kenu, savo pačių dukros lėlėmis.

Bayonce ir Jay-Z „susipakavo“ į dėžes taip, kad primintų parduotuvių lentynose stovinčius tikrus Barbę ir Keną. Tuo tarpu mažoji Blu Ivy vilkėjo blizgią suknelę ir juodą švarkelį, kurio nugarinėje dalyje puikavosi užrašas „Barbie“.

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

Dainininkė Taylor Swift (26) Helovinui pasirinko kiek neįprastą – filmo „Deadpool“ pagrindinio herojaus, kurį įkūnijo aktorius Ryanas Reynoldsas personažą Wade‘ą Wilsoną, geriau žinomą tiesiog Deadpool vardu.

2016 metais kino ekranuose pasirodęs režisieriaus Timo Millerio filmas – aštuntasis iksmenų serijos filmas, kuriame Deadpool nori atkeršyti tam, kuris jį pavertė mutantu. Būtent tokiu mutantu virto ir Taylor – Helovinui ji pasirinko juodai raudoną, visą kiną kūną dengiantį kostiumą, veidą paslėpė po kauke.

Šventę dainininkė paminėjo draugių būryje, su keliomis merginomis jos šventė bičiulės Kennedy Raye gimtadienį. Helovino tema puikiai tiko vakarėliui, merginos kartu įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Thanks @vancityreynolds for this costume, you're the BEST deadpool inside contact ever ????????????????????

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Brazilų modelis Gisele Bundchen (36) Heloviną sutiko pasipuošusi Luigi kostiumu. Taip ji apsirengė dėl sūnaus Benjamino Reino, kuris tądien norėjo būti Super Mario. Gisele pasidalijo judviejų su sūnumi nuotrauka, kurioje jie abu pozuoja vilkėdami populiaraus žaidimo herojų kostiumus.

„Kai tavo sūnus nori būti Super Mario, tačiau niekas nenori būti Luigi. Tuomet tenka man“, – prie nuotraukos rašė garsus modelis.

Modelis ir socialinių tinklų žvaigždė Amber Rose (32) Heloviną atšventė vilkėdama undinėlės kostiumu. Žalia žuvies uodega ir krūtinę išryškinanti violetinė liemenėlė pabrėžė įspūdingas modelio kūno linijas. Iš pirmo žvilgsnio Amber tapo sunku ir pažinti – veidą ji išsipiešė žvynus imituojančiu makiažu, galvą pridengė raudonų ilgų plaukų peruku.

„Mums Helovinas – rimta šventė“, – pasidalinusi šventinio vakarėlio nuotrauka socialiniuose tinkluose rašė Amber. Vakarą ji leido kartu su būriu numirėliais, piratais ir katėmis virtusių draugų, tačiau nuotraukoje matyti ir jos naujas vaikinas Valas Chmerkovskiy (30). Pora vienas kito nepaleido iš glėbio, vėliau įsiamžino ir dviese.

We take Halloween seriously ???? #happyhalloween costume by @calicr8

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) on

The coolest ???? #happyhalloween costume by @calicr8 ????

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) on

Tuo tarpu modelis Heidi Klum (43) nusprendė įkūnyti pačią save. Būtų kaip ir neoriginalu, jei ne viena maža detalė – taip pat, kaip ir ji apsirengė dar kelios merginos, todėl iš pirmo žvilgsnio galėjo pasirodyti, jog dvejinasi akyse.

Nors ką ten dvejinasi, greičiau šešiagubinasi. Tokia iliuzija, panašu, patiko ir pačiam Heidi, socialiniuose tinkluose pasidalinusi keliomis nuotraukomis ji savo gerbėjų klausė, kelias Heidi jie mato vienoje nuotraukoje ir ar pavyksta atskirti, kuri iš jų – tikroji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Originaliausi Helovino kostiumai: kuo persirengė Holivudo žvaigždės?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai