Įspūdingoje Viktorijos Siegel vestuvių šventėje – net trys garsūs atlikėjai, dainavo ir Džordana Butkutė

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės / Irmanto Gelūno ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 23-iosios popietę Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje vienas kitam prisiekė amžinąją meilę. Po iškilmingos ceremonijos jaunavedžiai kartu su svečiais rinkosi į prabangų viešbutį Trakų rajone, kur laukė įspūdinga vakaro programa.

Influencerės, verslininkės Viktorijos Siegel ir verslininko Lauryno Suodaičio vestuvių puota vyko rezidencijoje „Esperanza Resort & SPA“. Švente susižavėję jaunavedžiai bei šventės svečiai socialiniuose tinkluose dalijosi vakaro akimirkomis.

Iš pasidalintų kadrų ir vaizdo įrašų matyti, kad žinomos poros šventės vakarinę dalį vainikavo išties įspūdinga programa, kurioje pasirodė net trys atlikėjai.

Vestuvinį šokį V.Siegel ir L.Suodaitis šoko pagal atlikėjos Justės Starinskaitės dainą „Tada kada“, o galiausiai visus svečius išjudino netikėtas Donato Montvydo ir Džordanos Butkutės pasirodymas.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvėse koncertavo Donatas Montvydas su Džordana Butkute / Stop-kadras

Vesti šventinį vestuvių puotos vakarą taip pat patikėta garsenybei – žinomam televizijos laidų vedėjui Rolandui Mackevičiui. Šis netruko socialiniuose tinkluose pasidalinti nuotrauka kartu su jaunavedžiais. 

„Vestuvių vestuvės! Sveikinimai Viktorijai ir Laurynui!“ – rašė jis.

Keliomis vestuvių nuotraukomis socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo ir pati Viktorija Siegel.

Įspūdingai atrodanti moteris vestuviniam įvaizdžiui pasirinko savo srities profesionales: suknelę kūrė mados namų „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė, o vestuvinį makiažą – vizažistė Milita Daikerytė.

Žmonės.lt primena, Laurynas Suodaitis mylimajai V.Siegel pasipiršo per įsimintiniausiu tapusį Viktorijos gimtadienį praėjusių metų lapkritį. Nieko nelaukę, jiedu pradėjo planuoti gyvenimo šventę. Galiausiai, liepos 23-iąją, jųdviejų svajonė išsipildė – vedybos pažymėjo vieno etapo pabaigą ir ramaus, šeimyniško, meile ir pagarba paremto gyvenimo pradžią.

V.Siegel ir L.Suodaičiui ypatingą penktadienį šypsosojosi ne tik dangus, padovanojęs puikų orą, bet ir svarbiausi jųdviejų gyvenimo žmonės – šeima, ištikimi draugai ir Viktorijos dukra bei Lauryno krikštaduktė Nicole.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (92 nuotr.)
+86
Skaitykite daugiau