Įspūdingiausių sužadėtuvių rinkimai: Samantą pas mylimąjį atvedė žvakių ir meilės raštelių kelias

Samantos rasta staigmena
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasakodami savo sužadėtuvių istoriją girdite susižavėjimo atodūsius ir aikčiojimą iš nuostabos? Tuomet privalote papasakoti savo istoriją visai Lietuvai! Portalas Žmonės.lt pristato įspūdingiausių sužadėtuvių rinkimus. Pasidalykite savo sužadėtuvių istorija bei nuotraukomis, jei tokias turite, ir laimėkite įspūdingą prizą.

Jūsų pasakojimų ir nuotraukų laukiame el. paštu info@zmones.lt. Visos sužadėtuvių istorijos bus publikuojamos portale Žmonės.lt. Konkurso pabaigoje portalo skaitytojai rinks įspūdingiausių sužadėtuvių istorijų trejetuką, iš kurio redakcija išrinks nugalėtoją. Konkurso nugalėtojui atiteks maždaug 1 000 eurų vertės prizas: dvi nakvynės penkių žvaigždučių viešbutyje „IDW Esperanza Resort“, kur jų lauks romantiški pusryčiai, prabangi vakarienė ir pusantros valandos trukmės „Jums subalansuotas“. Plačiau apie prizą skaitykite čia.

50 Samantos ir Lino dienų

Tai buvo 50-oji mūsų draugystės diena ir 100-oji mūsų pažinties diena. Taip, žinau, tai visai mažai... Tačiau abu jautėme, kad tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Meilė, užsiliepsnojusi kaip didelis gaisras, kurį net iki šiol sunku užgesinti, nors nuo sužadėtuvių praėjo jau vieneri metai.

Esu, ir tuomet buvau studentė, tad kol baigsiu mokslus gyvename atskirai: aš – Vilniuje, o Linas – Panevėžyje.

Tą savaitgalį (2016 m. rugsėjo 30 d.) visai nieko nesitikėdama grįžau į gimtąjį Panevėžį pas mamą į namus. Su draugu tądien net neketinome susitikti, nes, pasak jo, jis buvo užsiėmęs. Tad aš sau ramiai tiesiog laukiau rytojaus susitikimo. Grįžusi namo sulaukiau skambučio iš mamos, kad ją parvežčiau iš darbo, nes ji parduotuvėje, pasak jos, labai „smarkiai“ apsipirko ir jai sunku viską nešti. Gerai... Aš naiviai patikėjusi išlėkiau jos parvežti. Tačiau nuvažiavusi pastebėjau, kad ne tiek ir daug ji prisipirko, kaip nupasakojo. Vis dėlto nieko neįtariau dėl to, kas manęs dar laukė.

Parvažiavome namo. Man pasirodė keista, kad mama greit išbėgo iš automobilio ir paliko mane vieną parkuotis. Tačiau aš puiki vairuotoja, tad greit pasistačiau automobilį ir nuėjau paskui ją. Įėjusi į daugiabučio laiptinę pamačiau mamą, stovinčią už durų. Paklausiau: „Kodėl neini į vidų?“ O mama kažkaip nervingai atsakė: „Eik, eik vidun“ ir apsimetė kažko ieškanti rankinėje. Aš plačiai atidariau buto duris, o teeeen... Ten per visą koridorių iki kambario ėjo žvakutėmis nuklotas takas, pilnos lubos raudonų helio balionų su prikabintais lapeliais „Myliu“. Fone grojo Enrique Iglesias daina (aš dievinu ispanišką muziką).

Buvau apstulbusi! Ėjau tuo žvakučių takeliu, kol pamačiau dar daugiau balionų, o vidury svetainės taip pat iš žvakučių išdėliotą milžinišką širdelę. JIS klūpėjo širdies viduryje. Priėjau prie jo netekusi amo, o jis pradėjo kalbėti apie meilę ir mūsų ateitį.

Prisipažinsiu, kad nelabai ką atsimenu iš tos akimirkos, nes buvau beprotiškai nustebinta. Atsimenu tik paskutinį nuskambėjusį sakinį „Ar būsi mano žmona?“ Aš nė nedvejodama atsakiau TAIP! Jis išsitraukė patį gražiausią žiedelį pasaulyje ir užmovė jį ant mano piršto.

Pasirodo, kad net ir mama nežinojo apie visą šią staigmeną. Ji galvojo, kad jis tiesiog norės netikėtai išlįsti iš už kampo ir mane nustebinti. Mama ir buvo žmogus, kuris davė jam namų raktus, o visa tai Linas sugebėjo paruošti vos 20 minučių, kol parvežiau mamą iš darbo.

Štai tokia mūsų sužadėtuvių istorija. Žinau, kad yra kur kas įspūdingesnių istorijų, tačiau man ši yra pati pačiausia ir nekeisčiau jos į jokias piršlybas Paryžiuje ar ant Everesto viršūnės.

Skaitykite daugiau