Įspūdingiausia M.A.M.A raudono kilimo pora – Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Breikis / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-27 18:38
Šeštadienio vakarą Kaune karantino tylą nutraukė muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Prieš ceremoniją, kaip jau atrodo, senais gerais laikais, svečiai fotografams pozavo ant raudonojo kilimo. Bene ryškiausiais kostiumais sužibėjo Indrė Stonkuvienė ir aktorius, dainininkas Vidas Bareikis.

Karališku įvaizdžiu pakerėjusi Indrė portalui Žmonės.lt sakė, kad jos įvaizdį kūrė Juozas Statkevičius, o galvos puošmena mena XIX amžių.

„Tai yra kinų tradicinis vestuvinis kostiumas, kurį kūrė Juozas, o ant mano galvos – XIX amžiaus antikvaras. Už savo įvaizdį labai noriu padėkoti J.Statkevičiui, nes jaučiuosi tikrai ypatingai. Man atrodo, kad ypač šiuo metu, kai tokių išėjimų nėra daug, mes turime galimybę įvertinti tuos momentus, kai galime pasipuošti. Manau, kad tai yra geras tonas taip pasipuošti tokiam renginiui, o ir man pačiai čia stovint prisiminti ir vertinti tokias akimirkas“, – Žmonės.lt sakė I.Stonkuvienė.

Indrė neslėpė, kad momento, kuomet galės suspindėti ant raudonojo kilimo, labai laukė. „Buvau pasiilgusi to išėjimo, nes karantinas visus įjaukino, visi įlindome į tuos treningus. Tad šis momentas – tikrai ypatingas“, – teigė ji.

Indrė Stonkuvienė / Teodoro Biliūno nuotr.
Indrė Stonkuvienė / Teodoro Biliūno nuotr.
Indrė Stonkuvienė / Teodoro Biliūno nuotr.
Indrė Stonkuvienė / Teodoro Biliūno nuotr.
Juozas Statkevičius / Teodoro Biliūno nuotr.
Juozas Statkevičius / Teodoro Biliūno nuotr.

Paklausta, kaip jaučiasi, kai jos galvą papuošė toks masyvus galvos apdangalas, Indrė nusijuokė, kad šis įvaizdis suteikė stabilumo.

„Jaučiuosi kaip niekada stabiliai ir ramiai. Iš tiesų, man labai sudėtinga nustygti vietoje, nesivaipyti ir nejudėti. O dabar jaučiuosi labai rami, tikras šios šventės talismantas“, – šypsojosi Indrė.

Idėja tokiai progai pasipuošti kinų tradiciniu vestuviniu kostiumiu, be jokios abejonės, sukėlė klausimų apie galimas permainas ir asmeniniame gyvenime. Išgirdusi tokį klausimą Indrė nusišypsojo.

„Gali būti, niekada niekas nežino, nes gyvename tik kartą, – juokėsi ji. – Iš tiesų, nieko nebuvo specialiai daroma ar planuojama – čia Juozo idėja mane taip papuošti. Ir ji puikiai pasiteisino šiuose apdovanojimuose“, – pagyrų J.Statkevičiui negailėjo Indrė.

Vidą Bareikį pagrindiniam metų muzikos renginiui išskirtiniu kostiumu, batais ir aksesuarais papuošė dizainerė Olga Filatova-Kontrimienė.

Baltas V.Bareikio kostiumas dekoruotas rankų darbo detalėmis – visų tradicinio „Žalgirio“ arenoje vykstančio festivalio nominantų vardais ar slapyvardžiais.

Inga Jankauskaitė ir Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno nuotr.
Inga Jankauskaitė ir Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno nuotr.

V.Bareikis neslėpė besidžiaugiąs savo įvaizdu ir užsiminė besitikįs, kad naujasis ansamblis papildys jo turimą ypatingų proginių kostiumų kolekciją.

„Nesu kaupikas, bet šiuos drabužius saugau. Tuos, su kuriais pasirodydavau M.A.M.A muzikos festivalyje, „Žmonių“ apdovanojimuose, koncertuodavau“, – Žmonės.lt sakė V.Bareikis.

Jis patikino – visos aprangos – nuo treningų iki įmantrių švarkų, dainininkui idealiai tebetinka.

„Neprisidėjau prie tų, kurie per karantiną „pagerino“ vidutinio svorio statistiką. Vis dar tebesu 178 cm ūgio ir 73 kilogramų svorio. Ir taip nuo 18 metų“, – juokdamasis pasakojo V.Bareikis.

Jis kartu su mylimąja Indre Stonkuviene per ilgąjį koncertinės pauzės laikotarpį stengėsi judėti, aktyviai leisti laiką. „Indrė moteriškai su draugėmis pasiguodžia dėl svorio, bet ji man pati gražiausia“, – sakė atlikėjas.

Jam Olga Filatova-Kontrimienė M.A.M.A apdovanojimams paruošė du įvaizdžius. „Antrasis – kuklesnis, lyginant su tuo, kaip atrodo mano dama“, – sakė V.Bareikis.

Naujausi straipsniai