Įspūdingas sugrįžimas: gruodį kūdikio susilaukusi Anne Hathaway žengė raudonuoju kilimu

Anne Hathaway / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-13 10:32
Sekmadienio vakarą Santa Monikoje vykusiuose Kino kritikų apdovanojimuose tarp kviestinių svečių buvo galima pamatyti ir aktorę Anne Hathaway – įspūdinga suknele pasipuošusi moteris pirmąkart pasirodė viešame renginyje po antrojo vaiko gimimo.

37-erių metų aktorė, liepos mėnesį pranešusi apie savo antrąjį nėštumą, dalyvavo Kalifornijoje vykusiuose Kino kritikų apdovanojimuose, kur Joaquinui Phoenixui įteikė geriausio aktoriaus apdovanojimą. Ji pati nominuota kaip geriausia aktorė seriale „Šiuolaikinė meilė“ (angl. „Modern Love“).

Sekmadienio vakarą aktorė noriai pozavo fotografams, buvo pasipuošusi įmantria aukso spalvos „Versace“ suknele ir deimantais. Kompaniją jai palaikė sutuoktinis Adamas Shulmanas. Tai – pirmasis aktorės dalyvavimas renginyje po antrojo vaiko gimimo. 

Anne Hathaway ir Adamas Shulmanas / Vida Press nuotr.
Anne Hathaway ir Adamas Shulmanas / Vida Press nuotr.

Pranešama, kad aktorė antrosios atžalos susilaukė gruodį: paskutinį praėjusių metų mėnesį ji su vyru pastebėta parke leidžianti laisvalaikį kartu su pirmagimiu sūnumi Jonathanu, kuriam dabar treji su puse, ir naujagimiu vežimėlyje.

Žmonės.lt primena, kad Anne Hathaway apie antrąjį nėštumą gerbėjams paskelbė liepos mėnesį – tuomet ji prisipažino, kad laukimas nėra lengvas, bet ji iš visos širdies laukianti naujojo šeimos nario, nepaisant visų su tuo susijusių sunkumų.

2012-aisiais ištekėjusi aktorė niekada neslėpė, kad po santuokos tikisi susilaukti atžalų, o sulaukusi pirmagimio atviravo, kad norėtų bent dviejų vaikų.

Anne Hathaway / Vida Press nuotr.
Anne Hathaway / Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai