Įspūdingą iškirptę parodžiusi Neringa Šiaudikytė: „Pasaulyje į mados šou niekas neina su megztiniais“

Neringa Šiaudikytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-03 13:12
Naujausias mados tendencijas diktuojantis dizaineris Juozas Statkevičius trečiadienio vakarą pristatė kitų metų pavasario ir vasaros mados topus. Vilniuje vyko grandiozinis jo naujausios, jau aštuntosios, kolekcijos „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymas. Įvertinti menininko kūrybos atvyko ir atlikėja Neringa Šiaudikytė.

Į renginį ji atvyko pasipuošusi išskirtiniu drabužiu – dizainerės Indrės Kvedarienės specialiai šiam šou kurtu kostiumu.

Nepastebėti Neringos buvo tiesiog neįmanoma. Susirinkusių žvilgsnius traukė įspūdinga, moteriškus jos privalumus pabrėžianti iškirptė.

„Su juo jaučiausi gerai. Šių metų Juozo mados šou – labai drąsus, tam tikrose vietose šokiruojantis. Mano apranga buvo tikrai subtiliai drąsi ir labai į temą“, – Žmonės.lt kalbėjo Neringa.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Dior“ nėriniais provokavusi Simona Starkutė: „Manęs daug kas klausia, gal man dėmesio stoka“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, grandiozinis J.Statkevičiaus šou – vienas iš tų nedaugelio renginių metuose, kai norisi atrodyti išskirtinai.

„Stebiu pasaulinius mados šou, juose niekas neateina su megztiniais. Man atrodo protinga pasipuošti išskirtiniu drabužiu. Esu dėkinga Indrei už šį nuostabų kūrinį“, – sakė ji.

J.Statkevičiaus šou šiemet išties buvo neeilinis ir kupinas pikantiškų, fetišizmo prieskonį turinčių detalių. Čia netrūko nuogo kūno, drąsių aprangos sprendimų. Net ir susirinkę svečiai nepabijojo pasirinkti kiek ekstravagantiškesnį drabužį.

I.Kvedarienės kurtu kostiumu vilkėjo ir modelis Simona Starkutė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Juozo Statkevičiaus kolekcijos svečiai rinkosi pro rakto skylutę pažvelgti į „Slaptą JS gyvenimą“​

TAIP PAT SKAITYKITE: Juozas Statkevičius pristatė 2016 m. pavasario-vasaros kolekciją: sveiki atvykę į nuodėmių miestą! 

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai