Įspūdinga „Chanel“ mados namų kolekcija žydrojoje pakrantėje: kas bus aktualu ateinantį sezoną?

„Chanel“ mados namų kolekcija Paryžiaus mados savaitėje
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2018-10-04 16:14
Mados namai „Chanel“ kiekvieną sezoną stebina ne tik įspūdingomis kolekcijų idėjomis, bet ir neįtikėtinais lokacijų pasirinkimais. Ateinančio sezono pavasario/vasaros „Chanel“ mados namų kolekcija buvo pristatyta specialiai įkurtame paplūdimyje Paryžiaus Didžiuosiuose rūmuose. Modeliai basomis vaikščiojo smėlėta pakrante, ošiančios jūros bangomis, o pati kolekcija alsavo svaiginančia vasaros gaiva ir elegancija.

Regis „Chanel“ kūrybos direktoriui Karlui Lagerfeldui idėjų, kaip sukelti žmonių pasigerėjimą ir suorganizuoti įspūdingą šou, niekuomet nepritrūksta. Šįsyk jis kolekcijoje pristatė garsiuosius tvido kostiumėlius, tačiau kiekvienais metais „Chanel“ pateikia naują jų versiją. Šiemet jiems būdingas 9-asis dešimtmetis – praplatinta pečių linija, platesni siluetai, didelės kišenės bei patrumpintos rankovės.

2019 m. pavasario/vasaros kolekcijoje dominavo pasteliniai ir ryškūs atspalviai, margaspalviai raštai, plazdantys audiniai ir trys simbolinės „Chanel“ spalvos – juoda, balta ir smėlio. 

Kostiumėliai, kaip visuomet, buvo dekoruoti perlais, siuvinėjimais, puošniomis sagomis ir apsiuvais, gausu buvo ir atostogomis dvelkiančiu paplūdimio tunikų bei žaismingais saulės skečiais margintų suknelių. Drabužiai ir aksesuarai dažnai šmėžavo su dideliu logotipo užrašu „Chanel“.

Šarmingumo kolekcijai suteikė ir aksesuarai, kurių nepastebėti tiesiog neįmanoma: rafinuotos šiaudinės kepurės su snapeliu, Provanso stiliaus skrybėlės, įspiriamos šlepetės su plastiko kulnais, pintos ir itin traukiančios akį tinklinio kamuolio formos rankinės. Na, o ateinančiam sezonui Karlas siūlo nešioti dvi rankines vienu metu, kurios yra susegamos per kaklą.

Ateinantis sezonas bus įvairialypis: ryškus, pastelinis, tačiau nepamirštant ir klasikinių baltos bei juodos spalvos derinių. 

Naujausi straipsniai