Išpardavimai prasidėjo: į kokius derinius šį sezoną verta investuoti

Kostiumėliai / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-05 17:58
Šiandien mada tapo „persisotinusi“, o nepasiklysti tarp vyraujančių tendencijų bei atsirinkti tai, kas tinka, atspindi mūsų vertybes ir tai, ką galėtume dėvėti ilgiau nei vieną sezoną, tapo sunkia misija. Daugelis pripažintų, jog atėjus naujam sezonui skubame pirkti to, kas paskui taip ir lieka gulėti spintoje, nes „nebuvo kaip priderinti“ ar „netiko prie naujų batelių“. Todėl kiekvieną sezoną vertėtų peržvelgti savo spintą ir ją papildyti tik tais drabužiais, kurie įneštų naujų spalvų ir nuotaikos į jau esamą garderobą arba tai, kurie jau yra tapę klasika ir nepavaldūs laikui.

Taip ne tik išvengsite nereikalingų daiktų, bet ir prisidėsite prie atsakingesnio vartojimo. O tam, kad visada jaustumėtės stilingos, investuoti pravartu tik į tai, kas atrodys puikiai ir derės bet kuriuo metų laiku. Juk mada praeina greitai, o stilius lieka ilgam!

Pristatome jums TOP 5 viršutinius drabužius, kurie visuomet lieka madingi ir puikiai tinka visiems sezonams.

Platūs švarkai

Šio tipo švarkai, kurie net gali būti dėvimi kaip suknelės, neužleidžia savo pozicijų jau antrąjį sezoną ir stebina mus vis įdomesniais sprendimais. Puiki žinia ta, jog jis tinka prie visko – tiek prie sportinių batelių, tiek prie aukštakulnių bei įvairiausios kitos avalynės. Jį prisijaukins net ir didžiausia romantikos mylėtoja, nes plevėsuojančiai gėlėtai suknelei suteiks šiek tiek griežtesnio prieskonio, o mėgstančios išsiskirti juos gali dėvėti prie plačių kelnių ar žavios kokteilinės suknelės.

Šis drabužis universalus tuo, jog tinka tiek pasivaikščiojimui mieste, tiek vakarėlyje su draugėmis, be to, jis tinka visiems figūros tipams. O jei norite pabrėžti gražią taliją, drąsiai rinkitės šiuo metu taip madingus plačius diržus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Lietpaltis

Šis drabužis, kaip ir juoda maža suknelė, yra tapęs klasika ir yra privalomas kiekvienos moters spintoje, nes atrodo itin moteriškai ir elegantiškai. Lietpalčiai išpopuliarėjo dar Pirmojo pasaulinio karo metais, kuomet buvo pasiūti britų kareiviams. Praėjo daugiau nei šimtas metų, o jų forma mažai tepakito ir jie vis dar yra „must have“.

Jį galima dėvėti prie įvairiausio tipo avalynės: tiek prie aukštakulnių, tiek prie žemakulnių batelių ar net sportbačių, priklauso nuo to, koks stilius jums artimesnis. Na, o šis sezonas šiam drabužiui ypatingai dėkingas! Galima rinktis iš įvairiausių spalvų ir faktūrų. Nuo klasikinio smėlio spalvos varianto iki taip podiumus pamėgusiu futuristinių bei plastiko audinių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kostiumėlis

Šis drabužis kuo puikiausiai tinka visoms progoms. Tiek kasdienai, tiek į darbą, tiek į šventę. Taip pat jis universalus tuo, jog gali būti dėvimas atskirai, o tai suteikia daugybę skirtingų įvaizdžio variacijų. Žinoma, šventei reikėtų rinktis šiek tiek lengvesnio audinio kostiumėlį, o vasaros šventėms puikiai tiks šviesūs, pasteliniai atspalviai ir, žinoma, akinamai balta. Kasdienai ar į darbą geriau rinktis standesnio audinio ir čia, ypatingai šį sezoną, vyrauja galybė įvairiausių modelių bei raštų. Siūlome rinktis šį sezoną taip madingus ir jau klasika tapusius langelius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Odinė striukė

Odinė striukė, kad ir kaip kartais atrodytų pabodusi, yra tas drabužis, kuris tinka absoliučiai prie visko ir bet kuriuo laiku. Vėsesnėmis vasaros dienomis ir šiltesniu pavasariu ar rudeniu ji yra nepakeičiama ir visada atrodo stilingai, o žiemą gali pasitarnauti kaip švarkelis vakarėlyje ar tiesiog kaip įvaizdžio akcentas.

Ji dera prie visų tipų avalynės, todėl nereikia sukti galvos dėl to, kokius batus priderinti ar kaip šiandien apsirengti. Kalbant apie tai, jog šis drabužis yra ilgaamžiškas ir vienas universaliausių, geriau rinktis kokybišką variantą, o ne kiekvieną sezoną pirkti naują. Įsigijus kokybišką klasikinę odinę striukę ji jums tarnaus ilgus metus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Liemenė

Tai toks universalus drabužis, kuris tinka visiems sezonams ir visiems orams! Argi drabužių sluoksniavimas nėra pati mėgstamiausia drabužių derinimo dalis? Sluoksniavimas visada atrodo stilingai ir charakteringai, o su šiuo drabužiu tai galima padaryti net vasarą! Jei diena vesesnė, ji puikiai tiks prie džinsų ar klasikinių kelnių ir dailios palaidinės ar lengvo megztuko, o karštesnę dieną galima derinti su šortukais, sijonu ir trumpų rankovių marškinėliais.

Taip pat dažnai liemenės gali būti nešiojamos ir kaip suknelės, todėl įsigijusi tokį drabužį jį galėsite dėvėti įvairiais variantais. Šis drabužis, garantuojame, dėrės prie daugelio derinių jūsų spintoje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai