Ispanijos karalių susitikimą su britų aristokratais užgožė sumaištis dėl bučinio

Kornvalio hercogienė Camilla, Ispanijos karalius Felipe'as, Velso princas Charlesas ir Ispanijos karalienė Letizia / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ispanijos karalius Felipe'as VI su žmona karaliene Letizia atvyko į Jungtinę Karalystę, kur viešės tris dienas. Karališkoji pora Londone susitiko su Velso princu Charlesu ir jo žmona Kornvalio hercogiene Camilla.

Pirmosios susitikimo akimirkos buvo išties nejaukios. Aristokratai susipainiojo, kada kas su kuo turi pasisveikinti, o sumišusi Camilla pakštelėjo tik į vieną Ispanijos karaliaus Felipe'o VI skruostą. Tai iš karto pateko į britų žiniasklaidos akiratį, kuri pašiepė pasimetusius savo aristokratus.

Kornvalio hercogienė Camilla, Ispanijos karalius Felipe'as, Velso princas Charlesas ir Ispanijos karalienė Letizia / „Scanpix“ nuotr.

Prieš susitikdami su princu Charlesu ir jo žmona Ispanijos monarchai pirmiausiai susitiko su Jungtinės Karalystės karaliene Elizabeth II ir jos vyrus princu Philipu.

Tikima, kad tai buvo paskutinis kartas, kai princas Philipas vykdė karališkąsias pareigas. 96-erių aristokratas jau rudenį išeis į pensiją.

Ispanijos karalių garbei buvo surengtas paradas, kuriame dalyvavo daugiau nei 1 000 šventine uniforma pasipuošusių karininkų.

Ispanijos karalius Felipe'as / „Scanpix“ nuotr.

Nepriekaištingu stiliaus pojūčiu garsėjanti karalienė Letizia į Bekingemo rūmus atvyko vilkėdama geltoną suknelę, kurią sukūrė Felipe'as Varela. 44-erių karalienė prie kostiumėlio priderino „Prada“ aukštakulnius ir Marios Nieto kurtą skrybėlaitę. Eilutę užbaigė auksiniai auskarai, kuriuos karalienė pasiskolino iš savo anytos Sofios.

Jungtinės Karalystės monarchė Elizabeth II ir Ispanijos karalienė Letizia / „Scanpix“ nuotr.

Pastarąjį kartą Ispanijos monarchai Jungtinėje Karalystėje lankėsi prieš 31-erius metus – 1986-aisiais į Londoną atvyko karaliaus Felipe'o VI tėvas Juanas Carlosas I.

Karaliaus Felipe'o VI ir jo žmonos kelionė į Jungtinę Karalystę buvo atšaukta dukart. Pirmą kartą vizitą teko atidėti dėl politinės krizės Ispanijoje, o kitą kartą – dėl rinkimų.

Ispanijos monarchai Felipe'as ir Letizia atvyko į Londoną (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau