Ispanas Enrique Iglesias naujame duete: pristatė dainą ir vaizdo klipą apie gyvenimą po karantino

Enrique Iglesias su Anueliu AA pristatė dainą apie gyvenimą po karantino
Šaltinis: Žmonės
AA

Ispanija pasaulinės pandemijos metu liko viena labiausiai nukentėjusių šalių. Situacijai švelnėjant vienas žymiausių Ispanijos pop muzikos atlikėjų Enrique Iglesias kartu su reperiu iš Puerto Riko Anueliu AA pristatė dainą ir muzikinį klipą, kuriame žmonės į naują pradžią žvelgia su viltimi.

Puerto Riko reperis ir dainininkas Anuelis AA penktadienį išleido ilgai lauktą antrosios kartos albumą „Emmanuel“, kuriame pasirodė ir nauja daina „Futbol y Rumba“, atlikta kartu su Enrique Iglesias.

Atlikėjai pristatė ne tik naują dainą, bet ir muzikos klipą, kuriame matyti kiek pralinksmėję ir geresnėmis karantino nuotaikomis gyvenantys žmonės.

Vaizdo įrašuose linksminasi įvairios garsenybės, tokios kaip Shaquille'as O'Nealas, J. Balvinas, Anitta, Jamie Foxx'as, Marshmello ir futbolo žvaigždės Leonelis Messis, Sergio Ramosas bei Luisas Suarezas.

Į vaizdo klipą taip pat įtraukta filmuota medžiaga, kurioje matyti plojantys medikai bei žmonės balkonuose. Pasak vaizdo klipo autorių, ši daina apie naują gyvenimo pradžią po karantino, į kurią žmonės žiūri su viltimi.

Enrique Iglesias (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau