Išlepinta Švedijos princesė Madeleine - nuolat skandalų sūkuryje

Švedijos princesė Madeleine su dukra Leonore / Brigitte Grenfeldt/Švedijos karališkųjų rūmų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-30 17:59
Atrodo, švedų žiniasklaidai niekada nenusibos skaičiuoti princesės Madeleine (35) pinigų ir akibrokštų.

Taip, gražuolė monarcho Carlo XVI Gustafo (71) jaunėlė dukra mėgsta gyventi prabangiai. Jos sesuo princesė Victoria (40) ir brolienė, princo Carlo Philipo (38) sutuoktinė princesė Sofia (33), neretai pasirodo apsirengusios nebrangių kompanijų, tokių kaip „H&M“ ar „Zara“ drabužiais, kai kurias sukneles dėvi toli gražu ne po vieną kartą, o Madeleine labiau vertina brangius dizainerių kurtus apdarus ir viešumoje retai pasirodo vilkėdama drabužiu, kainuojančiu mažiau nei tūkstantį ar pusantro tūkstančio eurų. Jau nekalbant apie iškilmes. Žiniasklaida nepatingėjo suskaičiuoti, jog pernai, per tėvo karaliaus Carlo XVI Gustafo 70-metį, buvo pasipuošusi apdarais, kurių bendra vertė – per 11 tūkstančių eurų.

Jiedu su vyru finansininku Christopheriu O’Neillu (43) negaili pinigų ir prabangioms atostogoms. Dar šių metų pradžioje Švedijos tabloidai ūžė, kad atostogaudami Maldyvuose sutuoktiniai gyveno viloje, kurios nuoma siekia 6300 eurų už parą.

Neką kukliau trečios atžalos besilaukianti princesė su šeima įsitaisė ir Londone. Laikraščio „Expressen“ žiniomis, už prabangių apartamentų Naitsbridže nuomą moka po 17 tūkstančių eurų per mėnesį. Kaimynai – milijonieriai, ambasadoriai, žvaigždės ir verslo rykliai. Netoliese yra garsioji „Harrods“ parduotuvė (princesei labiau patinka apsipirkinėti „Harvey Nichols“) ir Haid Parkas, gatvėse rikiuojasi prabangūs automobiliai. Tiesa, kaip ir dera savo šalį remiančiai švedei, pati Madeleine net Londone važinėja „Volvo“ (žinoma, vienu prabangiausių modelių). Šeimos apartamentai yra 250 kvadratinių metrų ploto, išsidėstę per tris aukštus, juose – trys erdvūs miegamieji ir milžiniška terasa. Šį būstą pora nuomojasi nuo 2015-ųjų – kai dėl Christopherio darbo persikėlė į Londoną. Karališkieji rūmai nekomentuoja fakto, kad princesė su vyru pasirinko tokį prabangų variantą. Tiesą sakant, kodėl turėtų? „Tai privatūs šeimos finansiniai reikalai, pinigai mokami ne iš rūmų iždo“, – kalbėdama žurnalistams it kirviu nukirto rūmų atstovė Margareta Thogren.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, rūmai nekomentavo ir Madeleine sprendimo atžalas – princesę Leonore (3) bei princą Nicolą (2) – leisti nebe į mokyklą Švedijoje, kaip gyrėsi vasarą, o į švedų mokyklą Londone. Mokytis gimtąja kalba vaikai privalo, jei nenori prarasti titulų ir išsaugoti eilę į sostą, tačiau švedai jaučiasi įžeisti: princesė ignoruoja tėvynę!

Vis dėlto neatvykti į šiemetinę Nobelio premijų teikimo ceremoniją Stokholme Madeleine turėjo svarių priežasčių, nors ir pranešė apie tai likus vos kelioms dienoms iki renginio, – dėl nėštumo moterį kamuoja stiprūs nugaros skausmai. Tik vargu ar šis sprendimas pagerino ir taip įtemptus jos santykius su vyresniąja seserimi. Žiniasklaida cituoja šaltinius, tikinančius, jog būsima karalienė princesė Victoria ant jaunėlės pyksta ne tik dėl to, kad pati turėdama du mažus vaikus privalo dirbti ir už save, ir už Madeleine, bet ir dėl šios elgesio. Teigiama, esą pasipūtėlė įžeidė Victorios vyro princo Danielio (44) tėvus, atvirai pademonstruodama, jog šie nėra nei tokie turtingi, nei kilmingi, kad tiktų jai į draugiją. Po konflikto seserys esą beveik nesikalba!

Naujausi straipsniai