Išleistas Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings eurovizinis singlas: „Norime, kad ši daina pažadintų genuose užkoduotą norą dainuoti“

Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings. Erica vilki „Mild' Power“ /„Marla Singer Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-16 10:26
Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, kurie prieš savaitę oficialiai patvirtino kartu sieksiantys atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse, vykdo pažadą – šiandien išleistas dueto eurovizinis singlas „Sing!“.

Žinomų dainininkų pora publikai kol kas buvo pristačiusi gyvai atliktą dainą, o nuo šiandien oficialus singlas „Sing!“ yra prieinamas visiems muzikos mėgėjams. Oficialaus dainos įrašo jau galima klausytis „YouTube“ kanale, netrukus jis bus prieinamas „Spotify“ ir kitose muzikos transliacijų platformose.

„Daina gali labai daug. Ji tampa dar galingesne, kai ją dainuojame. Daina yra tai, kas jungia žmones, todėl susirinkę mes dainuojame. Apie tai ir yra daina „Sing!“, – tvirtina Jurgis ir Erica.

Idėja sukurti dainą „Eurovizijai“ gimė prieš porą metų, kai Erica dalyvavo 2016-ųjų konkurso atrankoje. „Tada prižadėjau, kad parašysiu kūrinį „Sing!“ – galingą dainą apie dainavimą. Norime, kad ši daina sujaudintų ir paveiktų žmones, pažadintų genuose užkoduotą norą dainuoti kartu“, – sako Jurgis Didžiulis.

„Tai kūrinys apie dainavimo galią, apie tai, ką dainavimas gali suteikti klausytojui: vienybę, taiką, ramybę, prasmę ir bendrystę“, – teigia Erica Jennings.

Duetas jau gyvena „Eurovizijos“ ritmu ir netrukus pradės kovą konkurso atrankoje. Jurgiui ir Ericai talkina talentingų pagalbininkų komanda, kuri padės įgyvendinti ambicingą idėją taip, kad niekam nekiltų abejonių, kuri daina turi laimėti. Netolimoje ateityje atlikėjai planuoja pristatyti ir dainos „Sing!“ vaizdo klipą.

Abu atlikėjai anksčiau jau dalyvavo didžiajame „Eurovizijos“ konkurse. Erica Jennings kartu su grupe „Skamp“ ir daina „You Got Style“ 2001 m. Danijoje užėmė 13 vietą, o Jurgis Didžiulis kartu su savo grupės „InCulto“ daina „Eastern European Funk“ Norvegijos sostinėje Osle vykusiame konkurse dalyvavo 2010 m. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai