Išleistas antrasis „Passport Journal“ tomas, apžvelgiantis Lietuvos istorijos paraštes

PASSPORT leidinio pristatymas (1) / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-20 20:49
Sapiegos konferencijų centre birželio 20 dieną pristatytas antrasis leidinio PASSPORT JOURNAL tomas. Leidinio viršelį papuošė žymiausi Lietuvos žmonės. Viršelio centre – prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Knyga „Passport“ yra skirta pristatyti Lietuvą užsieniečiams. Ir tai viskas, kas joje įprasto. Antrasis tomas yra skirtas trims žmoniją siejantiems laiko saitams VAKAR | ŠIANDIEN | RYTOJ.

Leidinyje jus sutiks: Rinktiniai konspektai, fotopasakojimai ir interviu su penkių kartų atstovais ne tik taikliai apžvelgia modernios Lietuvos raidos kontekstus, bet ir supažindinama su išskirtinėmis asmenybėmis: Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarais, laisvės kovotojais ir disidentais, lietuvių kalbos ir kultūros puoselėtojais, dvasininkais, mokytojais, išeiviais ir kartais tyliais, bet ryžtingais maištininkais, kurių atsidavimas ir tikėjimas Lietuva padėjo tvirtus pamatus Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Akistatos su lietuviais ir lietuvių kilmės fotomenininkais, literatūrologais, architektais, aktoriais, kompozitoriais, visuomenininkais, mokslininkais, verslininkais ir inovatoriais, tai išskirtinė galimybė ne tik išgirsti jų asmenines istorijas ir įžvalgas, bet kart peržvelgti Lietuvos istorijos paraštes.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai