Iškilmingas vestuves iškėlusi Edita Daniūtė su mylimuoju Mirko Gozzoli medų kopinės du kartus

Editos Daniūtės ir Mirko Gozzoli medaus mėnuo Italijoje
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 15-ąją Italijoje gyvenantys ir ten pat žiedus sumainę šokėjai Edita Daniūtė (39) ir Mirko Gozzoli (43) leidosi į povestuvinę kelionę.

Tiesa, planus medaus mėnesį praleisti tolimuose kraštuose jaunavedžiai nukėlė į ateitį ir nusprendė pakeliauti po jau ketverius metus namais Editai tapusią Italiją. „Vasarį mūsų laukia medaus mėnuo Maldyvuose“, – Žmonės.lt prisipažino šokėja.

Į kelionę po Italiją Edita ir Mirko išsiruošė su vaikais: sūnumi Romeo (3) ir Editos dukra Evita (11).

Edita su Žmonės.lt sutiko pasidalyti ir kelionės akimirkomis.

Editos Daniūtės ir Mirko Gozzoli medaus mėnuo Italijoje (15 nuotr.)
+9

Edita su Mirko jau kurį laiką gyvena Italijoje, Toskanos regione esančiame Livorno mieste. Šioje šalyje jie ir nusprendė vienas kitam ištarti lemtinguosius taip. Civilinė santuokos įregistravimo ceremonija vyko vaizdingoje vietoje ant Ligūrijos jūros kranto.

Pora jų meilės liudininkais tapti pakvietė beveik šimtą svečių. Editos suknelę ypatingai progai siuvo Egidijus Rainys. Prie jos ji priderino kūno spalvos „Christian Louboutin“ raudonpadžius batelius. Jaunikis iškilmėms pasirinko „Emporio Armani“ smokingą. Jiedu norėjo, kad taip pat atrodytų ir jų trejų metų sūnus Romeo, kuriam vestuvėse buvo patikėta nešti žiedus. Apeigose svarbius vaidmenis gavo ir jų mergaitės: Mirko aštuonerių metų dukra Brenda lydėjo mažąjį broliuką, Editos vienuolikmetė dukra Evita nešė besiplaikstantį jaunosios nuometą.

Po iškilmingos santuokos įregistravimo ceremonijos svečiai iš Lietuvos, Ispanijos, Rusijos, Kinijos, Taivano ir, žinoma, įvairių Italijos vietų smagiai leido laiką prašmatnaus viešbučio terasoje surengtoje kokteilių popietėje, o jaunieji skubėjo į vestuvių fotosesiją. Vėliau vakare įspūdingomis gėlių kompozicijomis bei žvakėmis išpuoštame viešbučio restorane, prie šokių figūromis pavadintų stalų, vyko šventinė vakarienė. Daugiakultūrę draugiją įvairiomis kalbomis šnekino, linksmino aktorius Vytautas Rumšas.

Po vakarienės visi vėl persikėlė į terasą ant jūros kranto. „Atsipalaidavome ir jautėmės kaip labai gerame vakarėlyje. Pasirodo, ir savose vestuvėse gali būti labai smagu“, – pavargę, neišsimiegoję, bet labai laimingi kvatojo kitą rytą Edita ir Mirko.

Editos Daniūtės ir Mirko Gozzoli vestuvės (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau