Iškilmingame LRT naujojo sezono atidaryme: būrys žinomų veidų

LRT sezono atidarymo svečiai / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-23 22:39
Penktadienio vakarą, Taikomosios dailės galerijoje, vyko 94-ojo LRT sezono atidarymas. Šį kartą jis buvo ypatingas – kartu minimas ir Baltijos kelio 30-metis. Kaip ir kasmet, solidus renginys sulaukė ypatingų svečių: politikos, meno bei kultūros pasaulio dėmesio.

Šio sezono šūkis – tegul žydi laisvė. Taikomosios dailės galerijoje susirinko daugiau nei 400 kviestinių svečių. 

Šventiniame vakare pasirodė Vytautas Juozapaitis su žmona Egle, Martynas Levickis, Saulius Urbonavičius-Samas, Jurijus Veklenko ir kiti. 

Noriai fotografams pozavo ir LRT televizijos žvaigždės, pasirodysiančios ir naujajame televizijos sezone: Beata Nicholson, Liepa Norkevičienė, Ugnė Galadauskaitė, Orijus Gasanovas. 

Dalis naujų laidų prasidės nuo rudens, kitų debiutas – po Naujųjų metų. Forma ir turiniu projektai bus labai skirtingi, bet kokybiški, gerokai atnaujinsiantys televizijos tinklelį.

Tarp ryškiausių sezono naujienų – „Ypatingas būrys“, unikalus projektas, atskleisiantis žmonių, turinčių negalią, iššūkius, pasirinkus kario kelią ir pasiryžus ginti tėvynę. Nauja mūsų laida „Gyvenk be skolų“ padės spręsti finansinius rūpesčius, suprasti jų priežastis ir atrasti išeitis. O naujoje pokalbių laidoje „Visi kalba“, kurią ves Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas, netikėtais kampais bus aptariamos visuomenės aktualijos.

Jo teigimu, LRT nusprendė naujai pažvelgti ir į gyvenimo būdo laidas – akcentuoti ne tiek žinomų žmonių sėkmės istorijas ar rodyti jų buitį, o pasinerti į asmenybės pomėgius, savanoriškas, pilietiškas jų veiklas, galinčias tapti pavyzdžiu ir kitiems – rudenį žiūrovai išvys naują laidą „Gyvenimo spalvos“.

Šeštadienius LRT vėl kvies leisti linksmai – iki gruodžio pabaigos bus rodomas projektą „Šok su žvaigžde“, pirktą iš  britų visuomeninio transliuotojo BBC. Tai bus tiesioginė dviejų valandų laida, kurioje dvylika žinomų veidų ir dvylika šokio profesionalų žiūrovams dovanos prasmingą pramogą.

Naujame sezone žiūrovai išvys didelę dalį jau pamėgtų laidų – „Auksinį protą“, „LRT forumą“, „Vartotojų kontrolę“, „Tūkstantmečio vaikus“, „Beatos virtuvę“, „Klauskite daktaro“, „Istorijos detektyvus“, „Duokim garo“, „Ryto suktinį“, „Nacionalinę ekspediciją“ ir kitus LRT tapatybės dalimi tapusius projektus.

LRT TELEVIZIJOS eteryje nuo rudens taip pat pasirodys „Bloga mergaitė“. Iki šiol portale LRT.LT matytas aktualus lietuviškas serialas prie ekranų lauks visų šeimos narių. Kaip ir plačiam žiūrovų ratui skirtos „Daiktų istorijos“, atkeliaujančios iš LRT PLIUS kanalo, kurio naujasis sezonas prasidės rugsėjo 30-ąją, o gerokai atsinaujinęs jo turinys bus pristatytas jau greitai.

Žmonės.lt

Temos:

Naujiena

Naujausi straipsniai