Iškilia krūtine galime džiaugtis kiekviena!

Krūtinės iškilumas reguliuojamas suveržiant virveles
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-10 12:58
Vasara – atvirų palaidinukių ir suknelių be rankovių metas. Tačiau apnuoginti nugarą ar pečius išdrįsta ne kiekviena moteris. Su garsiąja „WunderBust“ prilimpančia, nematoma, krūtinę pakeliančia liemenėle be petnešėlių galėsite pabrėžti savo privalumus ir net su pačiais drąsiausiais drabužiais jaustis laisvai.

Patogi ir pakelianti krūtinę „WunderBust“ liemenėlė pagaminta naudojant specialų prie kūno prilimpantį silikoną, kuris nepalieka žymių ir nesukelia paraudimų. Būtent ši priemonė padidina „WunderBust“ pakėlimo efektą. Liemenėlė reguliuojama virvelėmis – jas verždamos galite pasiekti norimą iškilios krūtinės efektą.

Štai paslėpta, slapta ir patentuota „Wunderbust pusė.

Liemenėlės vidinė pusė
Liemenėlės vidinė pusė

A – Virvelių sistema koregavimui;

B – Spenelių apsaugos;

C – Silikonas SG 432 su „PushFix“ metodu.

Tinka kiekvienai krūtinei

„WunderBust“ liemenėlių būna 3 spalvų (juodos, kūno spalvos, rudos) ir 4 dydžių, todėl tinka visoms, kurios nori jaustis laisvomis ir seksualiomis. Liemenėles galima skalbti ir naudoti vidutiniškai iki 10 mėnesių, tad kai vasara praeis, „WunderBust“ bus jūsų kompanione vakarėliuose.

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Dydžių lentelė
Dydžių lentelė

Specialus pasiūlymas

Šiuo metu įsigyti garsiąją „WunderBust“ galite vos už 7,90 eurus už vienetą (jei užsisakysite 2 vienetų komplektą). Paprastai panašių liemenėlių kaina siekia daugiau nei 19 eurų, tačiau kompanija pradeda „WunderBrust“ prekybą ne tik Lietuvoje, todėl užsakė labai didelį kiekį liemenėlių tiesiai iš gamyklos. Taip mums gali pasiūlyti ypač patrauklią kainą.

Jokios rizikos

Jeigu būsite nepatenkintos savo „WunderBust“, galėsite grąžinti jas, net ir dėvėtas. Be ginčų ir nereikalaujant paaiškinimų, sumokėti pinigai bus pervesti tiesiai į jūsų banko sąskaitą, kurią nurodysite prašymo grąžinti pinigus laiške. Tam jūs turite visus 3 mėnesius.

Jei dar dvejojate, pateikiame 10 „Wunderbust“ privalumų:

  1. Tinka bet kokia krūtinei (4 dydžiai);
  2. 3 skirtingos spalvos;
  3. Be petnešėlių;
  4. Pakelia krūtinę;
  5. Prilimpanti ir naudojama iki 10 mėn.;
  6. Garantija „patenkinta arba grąžinti pinigai“;
  7. Pritaikoma po bet kokiu drabužiu;
  8. Maloni prie kūno;
  9. Nepalieka žymių;
  10. Nepastebima.

Dabar „WunderBust“ liemenėles galite įsigyti už itin patrauklią kainą – vos už 7,90 eurus už vienetą (jei užsisakysite 2 vienetų komplektą). Šis išskirtinis pasiūlymas galioja tik iki 2017 m. rugpjūčio 20 d.

Užsisakyti galite internetu www.idealiforma.lt, taip pat skambindami telefonu 8 5 213 95 27 (darbo dienomis nuo 9–17 val.).

Liemenėlės vidinė pusė
Liemenėlės vidinė pusė

Pasirinkite norimą komplektų kiekį ir tinkamą dydį pagal dydžių lentelę esančią aukščiau.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai