Įsižeidusi Amber Rose išrėžė: „Aš esu kur kas daugiau nei vien Kanye buvusioji ar Wizo vaiko mamytė“

Modelis Amber Rose / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-22 11:22
Modelis ir aktyvi moterų teisių gynėja Amber Rose (32 m.) vyrų žurnalui GQ sutiko pozuoti visiškai nuoga, tačiau pamačiusi, kaip buvo pristatyta žurnale, ji kaip reikiant įsižeidė.

Naujausiame žurnalo GQ numeryje publikuojama visiškai nuogos Amber Rose nuotrauka ir interviu su ja, tačiau ją įžeidė tai, kaip ji pristatoma straipsnio įžangoje – moteris pasijuto esanti sumenkinta ir pažeminta.

Žurnalas ją vadino „prastos reputacijos Kanye Westo buvusiąja“, reperio „Wizo Khalifos vaiko mamyte“, „paaugle striptizo šokėja, virtusia didybės manijos apsėsta mūza“.

GQ taip pat pasitelkė žodžių žaismą ir perfrazavo Kanye Westo 2010-ųjų albumo „My Beautiful Dark Twisted Fantasy“ pavadinimą kaip frazę, apibūdinančią Amber Rose gyvenimą („Her Beautiful Dark Twisted Journey“).

Be to, ir pats interviu ją papiktino: daugiausia dėmesio buvo skiriama tam, ką ji lyg tarp kitko užsiminė apie savo buvusį draugą Kanye Westą bei dabartinę jo žmoną Kim Kardashian, o viso interviu esmė – jos samprotavimas apie moterų teises ir feminizmą bei filmuką „Walk of No Shame“ – liko nuošalyje.

„GQ, rimtai??? Aš esu kur kas daugiau nei tik Kanye buvusioji ar Wizo vaiko mamytė. Po paraliais, kokio velnio jūs su manimi susisiekėte dėl šito straipsnio ir fotosesijos? Kad pažemintumėte mane? Aš kalbėjau apie feminizmą ir savo „Slutwalk“... Iš jūsų tikėjausi daug daugiau ir esu labai jumis nusivylusi. Taip džiaugiausi, kad būsiu GQ žurnale, net nesuprasdama, kad fotografuojuosi paprasčiausiam tabloidui. Mano „Slutwalk“ buvo ignoruojama dėl tokio šūdo kaip šitai. Ačiū už nieką“, – socialiniame tinkle „Instagram“ į žurnalą GQ supykusi kreipėsi Amber Rose.​

Kokio velnio jūs su manimi susisiekėte dėl šito straipsnio ir fotosesijos? Kad pažemintumėte mane?

Rugsėjo pabaigoje Amber Rose pristatė komišką filmuką „Walk of No Shame“, arba kitaip dar pramintą „Slutwalk“, kuriame ji skatina moteris nesigėdyti vienos nakties nuotykių ir mėgautis seksu. Kaip tvirtina šio filmuko kūrėjai, jis skatina ne paleistuvystę, o bando pakeisti žmonių požiūrį ir būti tolerantiškesniems.

„Jis skatina visuomenę nesmerkti moterų ir nevadinti jų kalėmis dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių vyrams paplekšnojama per petį ir jie laikomi kietais“, – sakė vienas iš filmuko kūrėjų Mattas McGorry.

Žmonės.lt primena, kad Amber Rose su Kanye Westu susitikinėjo 2008–2010 metais. 2011-aisiais ji pradėjo draugauti su reperiu Wizu Khalifa, su kuriuo susilaukė sūnaus Sebastiano ir susituokė. Pora skirtingais keliais pasuko prieš metus.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai