Įsispraudęs į žydrą suknelę Deivis tapo netradicine fėja: iškirptėje kyšojo cigarečių pakelis

Deividas Norvilas / Luko Kodžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-20 15:27
BTV „Muzikinis iššūkis“ artėja prie finišo tiesiosios – žiūrovų pamilto šou finalas jau visai čia pat. Priešpaskutinėje laidoje į duetą stos Ieva Juozapaitytė ir Deividas Norvilas-Deivis. Scenos kolegos uždainuos ne pirmą kartą – kartu jie pasirodė premjerinėje „Muzikinio iššūkio“ laidoje. Šį šeštadienio vakarą Ieva įkūnys pasakiško grožio pelenę, o Deivis taps fėja, ieškančia savo scenos partnerei princo. Jų pasirodymas – jau šeštadienio vakarą 19:30 per BTV.

„Patį pirmą kartą, kai ištraukiau Deivį, buvo dar toks stresas. Nieko nesupratau, kas čia vyksta, kas tai per projektas. Likimo dėka ir vėl gavau Deivį. Bus gražu“, - intriguos I. Juozapaitytė. Tiesa, Deivis bus ne itin patenkintas gautu Anatolijaus Oleinik kūriniu „Nežinau, kodėl“. „Mes su Ieva, ir tą kartą, ir šį, gavome nesudėtingus kūrinius, kuriuose nėra labai ką dainuoti ar parodyti savo operinius balsus, aukštas natas.“ Poros pasirodymo vieta – rūmai – pati padiktavo pasirodymo scenarijų.

Deivį grimerių ir stilistų komanda pavers netradicine fėja – vyriško sudėjimo atlikėjas įsispraus į žydrą suknelę, trumpus jo plaukus paslėps stilingas perukas, o iškirptėje kyšos cigarečių pakelis. Šis atlikėjo įvaizdis nepaliks abejingų. „Deivis yra nerealus. Smagiausia, kad net ir darydamas labiausiai nevyrišką darbą, jis tai daro su užsidegimu ir tikėjimu. Už tai viskas ir pavyksta puikiai“, - po pasirodymo sakys Livija Gradauskienė. „Deivi ir Ieva, jūs padovanojote mums nuostabių pasirodymų. Deivi, tu esi stabilumo, kokybės, gero skonio garantas. Ieva, tu kaip visada esi fantastiška“, - gražių žodžių negailės Kristina Zmailaitė.

Luko Kodžio nuotr.
Luko Kodžio nuotr.

Tiesa, pasirodymo vinimi šį šeštadienio vakarą taps netikėtas Giedriaus Drukteinio debiutas ant „Muzikinio iššūkio“ scenos. Fėja tapęs Deivis pelenę įkūnysiančiai Ievai ieškos princo – juo taps komisijos narys G. Drukteinis: „Aš nežinojau, kad čia reikės eiti ir vaidinti. Kaip didis aktorius, aš turiu vieną labai paprastą ginklą, kuris išveda iš tokių komplikuotų situacijų – tereikia būti savimi. Manau, kad šitame pasirodyme aš atsiskleidžiau, visi pamatė mano tikrąjį veidą – geras lietuvis, doras, sąžiningas, harmoningas.“

Luko Kodžio nuotr.
Luko Kodžio nuotr.

Priešpaskutinėje „Muzikinio iššūkio“ laidoje dalyviai susikaus dėl galimybės patekti į finalą, kuris bus rodomas jau balandžio 29 dieną. Tiesioginio balsavimo metu, tik žiūrovai nuspręs, kuris pasirodymas vertas geriausiojo vardo. Eimutis Kvoščiauskas su skirtingais partneriais finale atliks net 4 kūrinius. D. Norvilas-Deivis, Rūta Žibaitytė, Jokūbas Bareikis ir Neringa Nekrašiūtė pasirodys po 3 kartus. Simona Nainė finale uždainuos 2 kartus.

Tadas Juodsnukis, I. Juozapaitytė, Monika Šedžiuvienė, Baiba Skurstene-Serdiukė, Audrius Janonis, Giedrius Leškevičius ir Linas Lapėnas „Muzikinio iššūkio“ finale pasirodys po kartą. Vilija Matačiūnaitė - kol kas vienintelė nepatekusi į projekto finalą.

Luko Kodžio nuotr.
Luko Kodžio nuotr.

Ar šis šeštadienis jai bus lemiamas, ar ji iškovos kelialapį į finalą? Žiūrimiausias šeštadienio šou „Muzikinis iššūkis“ – jau šį šeštadienio vakarą 19:30 per BTV.

Žmonės.lt
Temos:
BTV Deivis Aktualu

Naujausi straipsniai